Sizce iyi mi bu durum ??

kilo almaya çalışıyorum spora da gidiyorum 2 ayda 3-4 kilo aldm nasıl sizcee daha cabuk nasıl alablirm metabolizmam çok hızlı amaa :S

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmen lazım. ben 50 kilodan 83 kiloya çıktım çok memnunum şu anda. erkeklere abartmadığı sürece kas yakışıyor ama bayanlara yakışmıyor. ben bu kiloya ulaşmak için düzgün beslenme ve uykuma çok dikkat etmiştim. kilo yavaş alınır bence normal

0|0
    0|0
    • aynen yavaş alınıo sen erkeksn bde erkeklerle kzlrn metablzması frklı bde ben yavaş alıoym çok kas ıstemıorm zaten de kas la yağ brlkte

• kılo alma ya napcan evlıkık hamılelık gıbı seyler bayanlarda zaten ılerde kılo yapıyor genel olarak takma . mılyonlarca kadın kılo vermek ıcın urasıyor

0|0
    0|0
  • 3 günde 3 kilo aldım sen neyden bahs ediyon ölene kadar yicen kalorisi çok olan şeyler ama şekeli olan şeyler daha çok aldırır

0|0
    0|0
    • ben zor alıyorumm :S aldıgım gdıo hemen yerleşmıo ona bakrsan 2 gunde bnede 1 kılo almş gözkuorm tartıda ama gdıo

• zaten sporla dogru orantılı olarak kıloyu max duzeyde alıyorsun , extra bısey yapma

0|0
    0|0
    • bişi yapmıorm extra ama proteın tozuda kullanmıorm :S çok yavaş alıorm amaa :( daa napim ki çok mu kötü durumum :s

• sence çok mu zayfm ama ben 43 kıloydm hç hayatmda 47 kıloyu görmemştm

• yoo cok zayıf degılsın , ayrıca bı resmın falan yok ,net bısey dıyemem kı

• hergün benim gibi döner yersen :)) 1 ayda 10 kilo gene alırsın,birde üstüne sıcacık peynirli künefe allaaah bee :)

0|0
    0|0
  • pıroteyin tozu kullan günde 2 bardak yemekten önce veya spordan önce ben 1 ayda 6 kilo aldım

0|0
    0|0
    • uff protein tozu alcak param yok şu anda :S

• sigarayı bıraktm kullanmıormm nereden aldnkii :S eczaneden mi

• evet sor onlar yardımcı olur sana

Kızlar Ne Diyor 3

• sana önerim protein tozu kullan her sanah gold fıstık ezmesi ye yatmadan önce karbonhidrat tüket

0|0
    0|0
  • Sabret biraz kilo vermek nasıl kolay değilse kilo almakta kolay değil

0|0
    0|0
  • bi git ya kilo vermek için didinen kızlar arasında bu soruyu sormak ayıp değil mi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...