Kapat

Çocukken kafaya takılan acayip soruları arıyoruz. Nelerdir?

Çocukken mutlaka herkesin merak ettiği, aklına takılan acayip sorular vardır.Şimdi onları bizimle paylaşın.

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Camın katı hale nasıl geldiğini, nasıl üretildiğini,nasıl keşfedildiğini inasıl o kadar düz halde üretilebildiğini merak ederdim,o zaman internet falanda yok, parça parça bi sürü şey okudum.

2|0
    0|0
  • Radyodaki insanlar içinde nasıl yaşıyor nasıl olabilir bu bunu mutlaka çözmeliydim ve radyoyu kırdım içindeki abuk subuk şeyleri görünce yaşadığım hayal kırıklığını tarif etmem imkansız

2|0
    0|0
  • Ferhat ile Şirindeki Ferhat ı anlamamıştım.Koca dağı tek başına nasıl delmişti.(.Şimdilerde ise o dağlar halen var ama o gönüller yok galiba. :))

1|0
    0|0
  • Çok zeki bir çocuktum sorularıma yanıt bulurdum genelde :)

ama nedense o tv spikerleri hâlâ beni izliyormuş gibi oluyor ya onu çözemedim :)

1|1
    3|1
  • şirinler gerçekte nerde yaşıyo=)

1|0
    0|0
  • ortaokuldayken okuldan eve yürüyerek geliyordum boyu uzun olan liseli adamları gördükçe düşünüyordum o kadar uzun boyu kontrol etmesi zor oluyordur diye.büyüdük boy uzattık baktık bir numarası yokmuş kısa da olsa uzun da olsa adamın boyu kontrol olayı zorluk çıkartmıyormuş

1|0
    0|0
  • acaba beni gerçekten kim doğurdu

1|0
    0|0
  • biz insanları yarattıktan öncede başka varlıklar varmıydı 10 yaşınayken düşünüyordum hala düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • 2x.tan34- 8567.sin987+3y = ? bunu cozemedım gıttı

2|0
    1|0
  • ben de büyüyecekmiyim? :)

1|0
    0|0
  • Ayla güneş neden bizi takip ediyor ?

1|0
    0|0
  • büyüyünce mutlu bir herif olabilicekmiyim?

1|0
    0|0
  • acaba ''o'' nasıl biri?

1|0
    0|0
    • Babam, annem, arkadaşlarım, öğretmenim, Allah(cc) vs... Hep nasıl biri, nasıl bir şeylerle geçti çocukluğumuz... Hele birde soru sorduğunda sana cevap verilmeyen verilse dahi büyüyünce anlarsın demekle yetinilen durumlar yok muydu ... Ahh ahh

• annemle babam sevişiyor mu? psikolojim bozulmuştu hatta :D

1|0
    1|0
  • bu kızlar erkekleri neden seviyor :)

1|0
    0|1
  • insanlar neden evleniyorlar

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• Acaba televizyonun içinde insanlar var mı? (sabah programlarında özellikle, tüplü televizyonun kenarındaki boşluklardan içeriye bakardım. Cidden ışıklar görürdüm merak ederdim. :))

Acaba buradan bakınca bizim kapının önü mü görünüyor? (televizyonumuzun kumanda ışınını algılaması için küçük kapı deliği gibi bir delik vardı. oradan bakınca apartman kapısını gördüğümü sanardım.)

1|0
    0|0
  • gazetede okumuştum ilkokul 1deydim burak bey yazmıştı gazetede. ablama benim burak die bir arkadaşım var neden ama burada burak bey yazmışlar benim arkadaşıma burak diyorlar sadece demiştim :)

1|0
    0|0
  • Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

2|3
    1|1
  • Yooo hemen hemen hepsine yanıt buldum nerdeyse.

1|0
    1|0
  • Zeki bir cocuktum ben yanıtları kolay bulurdum :) Hatta 8 yasımda kendimi 18 yasımda hissettigimi hatırlıyorum:)

2|1
    1|1
  • Nasıl dünyaya geldiğimi merak ederdim.

1|0
    0|0
  • televizyondakiler bizi görüyor mu acaba?bir pazar günü çizgi film izlerken aklıma gelmişti bu soru.tılsımlı gelinlik çizgi filmin adı .izleyenler varsa anılara yolculuk yapabilirz.

1|0
    0|0
    • ha bi de bi kilo pamukla bi kilo demir nasıl aynı ağırlıkta oluyor bi türlü aklım ermiyordu:)

• benim sordugum her otobüs gecisinde 'anne bu otobüs nereye gidiyo' sorusuydu :D

1|0
    0|0
  • çizgi filimin içine neden giremiyorummm.

1|0
    0|0
  • Çevremdeki büyüklere bakarak bnde büyüyecekmiyim acaba derdim:)

1|0
    0|0
  • küçükken kaderi çok sorgulardim

1|0
    0|0
  • Annem neden evden haber vermeden çıkıp markete giderdi ve geldiğinde beni ağlayarak bulurdu?

1|0
    0|0
  • baletlerin o önlerindeki fazlalılığı hep merak ederdim?

1|0
    0|1
Yükleniyor...