Sevgilinizden ayrılırken soyleyecegınız son söz ?

diyelımkı sevdıgınız çok sevdıgınız bırı sızden ayrılma karar alıyor ve sizi terk edıyor ona son kez neler söylemek ısterdınız sayın ks canlarım ? (ben düşünmek ıstemıyorum bıle o ıhtımalı )

Güncellemeler:
yıldızları alalım beyler bayanlar kımse gormuyo yıldız vermeyince ::) hepsınıze :* +1

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• hayatta başarılar önümüzdeki maçlara bakıcagız. gibi genellemelr olmaz tabiki duruma göre son söz degişir.

1|0
    0|0
  • 2 gün once son sözüm seni sevmiyorum soğudum senden dedi çok sevdiğim sevgilim oysa onun uğrunda ölmeye hazırdım ben çok seviyordum

son sözüm sen istemiyorsan rahatsız etmem ben kendi içimde yasatırım sevgini sen değerini bilmedin belki kalbimdeki hayalin bilir sevgimin değerini dedim.

1|0
    0|0
  • Sözler Şerefsiz Oldu!

wtf.

2|0
    0|0
  • Hayatın boyunca asla mutlu olma ahirette bile hep kahrol!

Derim heralde

1|1
    0|0
  • ananınn a...na kadar yolun var kalk skttrr gıt elimde kalıcan bak defol gıt hemen bı daha ayak ızımın dahı oldugu yoldan gecersen cıktıgın yere sokarım seni aamk kahpesi falan fıstık ...

1|0
    1|0
  • Canın cehenneme pislik :P

1|0
    0|0
  • (: gönlümün yıldızı

0|0
    0|1
  • "herkes zaten gidiyor sen biraz daha kalsan" derim

1|1
    0|0
  • bitti evleda !

1|0
    0|0
  • En makbulü Canın Cehenneme olabilirdi. pelin :))))

1|0
    0|0
  • daha sevgilim olmadı ama tahmin yürütmek gerekirse sadece elveda derdim

1|0
    0|0
  • hakkını helal et !

1|0
    0|0
  • eyvallah

0|0
    0|0
  • Yolun açık olsun derdim heralde :)

0|0
    0|0
  • Düne kadar nefesim dediğim insana beddua edemem ben... Umarım benim yerimde olmazsın bir gün demiştim sadece...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ilk kez bir ayrılık yaşıyorsak geçerli bir sebep beklerim çözüm yolu ararım olmuyorsa yolun açık olsn der kalkar giderim

2|0
    0|0
  • evet çok kötü bir durum ama o zaten durup dururken ayrılmaz ki ilaki aklında başka birşey vardır hiç bir söze deymez o kişi ama ayrılmaya mecbur ise bir şey diyemem tabi

1|0
    0|0
  • ben ''Allah bin belanı versin '' dedim. bu iyi bence.

1|0
    0|0
  • susmak bazen en iyisi.

1|0
    0|0
  • senin gibi şerefsizle sevgili olduğum için kendime üzülüyorum şimdi*git derim

0|0
    0|0
  • Ben hep seni seviyor olucam unutma seni benim disimda herkes unutur derim :)

0|0
    0|0
  • Kendin kaybettin benim gibisini bir daha bulamayacağına üzül tatlım derim sanırım demiştim de :DDd

0|0
    0|0
  • Ben mutluluklar yureksiz dedim

1|0
    0|0
  • sen bilirsin derim üzüldüğünü belli etmeye gerek yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...