Kapat

Türk Telekom Arenayı Galatasaray' dan alacaklar mı?

son günlerde bilindiği üzere spor bakanlığı çatı sözünü yerine getirmediği için dava açmıştı. daha sonra sigorta bile yapılmadığı ortaya çıktı. uefadan zemini düzeltin uyarısı geldi daha öncede kirasının ödenmediği söyleniyordu. sizce spor bakanlığı stadı galatasarayın elinden alıp başka bir klübe verir mi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hadi alsınlar bakalım sonra avrupada Türkiyeyi kim temsil edecek

0|0
    0|0
    • temsil edecek takımdan bol ne var:)

• ya kardeş saçmalayıp durma şimdi sana oyuncumu arayayım galatasaraydan fazla gol atan. messi ronaldo gibi bir sürü oyuncu vardır aynı turnuvada galatasaraydan fazla gol atan

• ara kardes messinin şampiyonlar liginde attığı gol ile Galatsarayın attıklarını bir karşılaştır kiminle istersen karşılaştır

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle bir şey olamaz onlar kim ki stadımızı başka kulübe veriyor?

Dava sürer ama bence hayallerle değil gerçeklerle yaşayın böyle bir kulüp stadını kaptırır mı sanıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • o kadarını kimsenin yapmaya bir tarafı yetmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• neden kimse anlamıyor..? o stadı bize devlet yapmadı arkadaşım ALİ SAMİYEN ARAZİSİ KARŞILIĞINDA YAPILDI.. 1 milyarlık araziyi verip yerine 250 milyonluk stad aldık..

0|1
    0|1
    • ali sami yenin arazisi hiçbir zaman sizin olmadı

• :D kardeş 1940 demişsin ama ali samiyenin yapım tarihi 1964.. feneristin yazdıklarını anlatma bana

• fenerist değil kardeş vikipedi yani gerçek bilgi

• oduda aldı niyelim. sonra ne olcak? o stadyumu hangi kulüp alır?

0|0
    0|0
  • ahahahaha olm işiniz gücünüz yok mu lan?!

0|0
    0|0
  • zaten Türkiye'deki hiç bir stad klübün değildirki her stad 40 50 yıllık kiralıktır..

ben fanatik bir gs lı olarak sunu diyorum çatı konusunda suç hem gs da hem spor gençlikte.

suçun çoğuda adnan polatta, başkanlığını saltanata çevirmek için hızlıca alt yapısız bir stad yaptırdı.

ayrıca hiçbir güç gs,fb, bjk gibi 20-25 milyonluk taraftarı olan takımın stadını alıp o kadark işiye muhalefet edemez hiçbir zaman ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...