Çıkmadığım kız kalmadı benim sonum ne olacak diyen faslı genç hakkında ne düşünüyorsunuz ?

link kız kalmadı benim sonum ne olacak ?

Bukadar haramın yanlışın olduğu bir dünyada doğru olmamı nasıl bekliyorsunuz?25 yaşındayım ve namaza dün başladım söylermisinz beni ahirette neler bekliyor?

faslı bir gençin isyanı ibret dolu bir anlatım sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu hiçbir İslami düşmanlığım olmadan söylüyorum çok bariz bir şekilde histirionik kişilik bozukluğudur. Konuşurkenki mimikleri, ani coşkusu, durumunu dramatize ederek kendini acınası bir şekilde göstermesi - mesela internetten dine ulaşamadığını çünkü her tarafta çıplaklık olduğunu idda etmesi, sürekli kendini nefsi ve sorumlulukları olmayan biri gibi yansıtması -, ve bir günde bulunduğu dini topluluğa bir anda bu kadar bağlanması - histirionik kişilikler, şarlatanlara, tarikatlara vs. bağlanmaya çok meyillidir, hatta normal insanlara göre hipnoza yatkındırlar -, daha bir gündür içinde olduğu toplulukta kendini bu kadar ortalara atması, ilgiyi üzerine çekmesi.

Bunların hepsi belirtiler, hastalığının belirtileri.

1|0
    0|0
  • Obur tarafa gidince gorur ne oldugunu tabi varsa oyle bir yer.

0|0
    0|0
  • kimi öldürmüş? hangi canlıya işgence etmiş? bu korku neden? kadınlardan neden bu kadar korkarlar? çocuğa ve oradaki insanların hallerine acıdım. hep derdim bu arap ülkelerinin başından dert kalkmaz neden derdim. bu yüzden. içlerinde bastırdıkları duygular, büyük korkular.. hep olumsuzlukları çekiyor.

1|0
    0|0
    • Aa öyle deme zorla yanlarına oturtturuyorlarmış çocuğu giyinip, kuşanıp :)

Yükleniyor...