Adam bizi okuldan attı resmen ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Fikirlerinizi bekliyorum

Ben lise son sınıfım. Bugün cuma ve bizim okulda 4 ders oluyor 11 12 lere. Neyse çoğu kişide sivil geliyor. Benim üstümde her zamanki gibi okul gömleği ve pantolonu birde pembe hırka vardı. Sınıfta dersin ortasında geldi 2 müdür yardımcıs teki zaten salağın önde gideni kimse sevmiyor. Teki yeni geldi okulazaten. 1-2 sivil geleni üstünde ceket olmayanı vs. bide beni çekti. (Bizim okulda seviyeye göre sınıflar var en düşük sınıftayız direk ilk bizim sınıfa ve sayısalların en düşük sınıfına girmiş zaten) Bizim sınıftan 11 kişiyi aşağı çekti. Sınıfta 7 kişi kaldı :D Diğer 2-3 sınıftanda toplamış gelmiş. Hakaretler tehditler yok ahlak notunuzu düşürürm. Adam insan mısınız siz bilmem ne işte. Aralarındada size yemin ederim en düzgünü bendim. Adam dediki bildiğiniz okulumdan defolun dedi. Babasının malı. Sizi okul içinde çevresinde dahi görmüycem dedi. Hocam eşyalarımız yukarda ödev vercez hocaya falan dedik. Arkadaşlarınız getirir dedi bildiğiniz montsuz çıkarıyoduda diğer müdür yardımcısı halletti. tenefüste hemen itiraz ettik. Seviyeye göre a sınıflarına niye girmediniz diye? Kem küm etti. Bana işimi öğretmeyin şimdi oraya gideceğiz falan dedi. O sınıflarında hepsi benden daha sivildi. Onlara hiçbir şey dememiş. Haksızlığa bakar mısınız? Bide yok yazdırdı. Son senemde düştüğüm duruma bak. 1 gün bile önemli benim için. Şerefsiz ya. Siz ne yapmalıyız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle liseler daha sorgulanabilir yerlerdir siz burada hakkınızı savunamazsanız üniversitede ne yapacaksınız?

tamam küçüksünüz de hocam siz ne diyorsunuz bize hakeret edemezsiniz deseydi içinizden biri o zaman ya geri adam atacaktı ya da daha da abartıp kendini riske sokacak daha büyük hata yapardı(birinize vurur ya da küfrederdi)

şimdi sizin yapabileceğiniz şey şu tüm oradakiler ailelerinizi alın ilçe milli eğitim müdürlüğüne durumunuzu anlatın hepiniz bizi niye çektiği bırakın bize hakeret etti ve sonra bize gelmeyin bu okula görmücem sizi diye tehdit etti deyin

eğer oradakilerde sorumlu kişilerse o adamı oyarlar ve bir daha sizden özür dilemek için bile sınıfınızın kapısına girmeye çekinir.

ama eğer adamın arkası sağlam biriyse daha çok terör estirir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• demek bizim zamanımızda okusanız kendinizi keserdiniz. Okula he rgirişte etek boyları ölçülür saç sakal tırnak kontrolü yapılır unutulmuş takı toka varsa öğrenciye yedirilir. Uniforma haricinde birşey var ise öğrencnin üzerinde çıkarttırılır veli gelene kadar verilmez veliye teslim edilirdi.

0|0
    0|0
  • 12. sınıftaydım bu zamana kadar bir müdürle kapışmadım.Disiplinlik bir durumumda olmadı.Daha okulun ilk gününde ceketimi pencereden arkadaşa attım okula girsin diye.Herkes atıyordu sonuçta bizde arkadaşlığımızı gösterelim dedik.

Şansa bak öğretmen derse girdi ceketi olmayanları dışarı attı.

Bende aşağı inip o çocuktan ceketimi alıp derse girmeyi planlıyordum.Tabi aşağısı ana baba günü.Ceketimi zar zor aldım tam yukarı çıkıcam orda nöbetçi hoca gördü müdüre çıkardı beni.Beni götürürken bir dünya çocuk ceketsiz okula giriyordu.Bakmadı bile.Müdürün tabi tepesi atmış en son benden çıkarcak hıncını belli.Saydırdı. İşte 12. sınıf oldunuz diye bir yerinizmi kalktı.Sana ilk günden uzaklaştırma cezasımı vereyim.Sanırsın okulun en serseri kişisiyim öyle muamele görüyorumdum.

Sana vereceğim tavsiye ise velini o adamla konuşturman.Seni dinlemez çünkü

0|0
    0|0
  • yapmanız gereken durum çok basit hiç korkmadan direk bulunduğunuz ilçenin ilçe milli eğitim müdürüne gideceksiniz durumu olduğu gibi izah edeceksiniz ilçe milli eğitim müdür yardımcısına aynı durumu izah eden bir dilekçe vereceksin dilekçenin takip numarasını alacaksın sana en kısa zamanda dönüş yapmak zorundalar. he baktın yapmadılar 1 hafta sonra arayıp soracaksın tık yok mudirek bu sefer il milli eğitim müdürlüğüne durumu ilçe milli eğitim müdürlüğüne ilettiğine söyleyeceksin ilgilenmediklerini söyleyeceksin bak neler oluyor o zaman ama korkma sana bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • milli eğitim müdürlüğüne bu anlattıklarını ispat ve belgeler ile birer kopyalarını dilekçe halinde yaz ve gönder eğer dikkate alınmaz ise iki üç tane tv yi ara onlarda haber yapıcak yer arıyor zaten anlat durumu sonra müdür e de de ki milli eğitime dilekçe yazdı ailem ve bu olayın üstü kapatılır ise tv ye haber verdim ana haber bülteninde yakısıklı çıkmayı unutmayın falan diye üstü kapalı tehdit bile edebilirsin zaten son sınıfsın derslere bile girmeden mezun ederler kısaca kurtulmak için hemen def ederler seni :)

0|0
    0|0
  • adam haklı iyi yapmış

0|0
    0|0
  • la benide atın diye sakal bırakır giderdim okula zorla attırdığımı bilirim kendimi keyfini çıkar bulmuş bunuyo

0|0
    0|0
  • Ailelerinize haber verin veliler şikayet etsin. Ya adam olsun, ya okuldan atılsın.

0|0
    0|0
  • O.çocukluğu parayla değil ya... Yaparlar hoşlarına gidiyor demek ki...

0|0
    0|0
  • aileni ara sonra da milli eğitimi ara ve durumu anlat gersinler olaya şahit olsunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hadi okula sivil gelmek yasak olsa anlayacağımda.madem sivli serbest yapıyorsunuz isteyen istediğini giyer.her zaman bu müdürlerin hakaret etmelerine sinir olmuşumdur güya okumuş insan.o düşük sınıftakıleri kötü görüyor ama kendisinin de ne mal olduğu apaçık ortada.siz sanırım düşük sınıfta olduğunuz için hoş görülmüyorsunuz ve biraz göze batıyorsunuz ama bu size yapılan muameleyi haklı çıkarmaz.şikayet etin hakaretlerini falan bildirin emin ol ceza alır.öğretmenin öyle konuşmak gibi bir hakkı yok.babasının oğlu yok karşısında.

0|0
    0|0
  • ailene haber er ya da miilli egitim müdürlüğüne ailen gtsn sikayet etsn hemen atrlar görgü tanıgı olcak tutmazlar okulda bnde byle yapmıştm

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...