Durmadan geri bakarsan önündeki yaşamı kaçırırsın mı?

öncelıkle gunaydın herkese bu söz hakkındakı dusuncelerınız endır ks ahalisi (:

Güncellemeler:
cevaplar ıcın teşekkür ederim (: yeni cevapar ıcın güncellıyorum kızmayın arkadaşlar...

0|0
1113

En İyi Kız Görüşü

• geçmişe bağlı yaşayanın, gelecekteki mutluluğa ulaşma şansı yoktur yani anın tadını çıkaramazsın ,geçmişte yaşarsın hep ama gerçek olan hayatın devamlılığıdır ve gelecek neler getirir bilemeyiz ,belki mutluluk belki hüzün getirir .Hayatta durağanlık yoktur, her şey hareket halindedir .

0|1
    0|0
    • teşekkür ederım guzel yorumun ıcın

• düşüncelerini paylaştığın ıcın sağol genel olarak aynı mantıkdayım.

• çok haklısın canım ben abartıyorum bazen işte ALLAH affetsin ama

çok sevdim bir denyoyu ve aldatıldım yeni o yüzden onun bana son yıllardayaptıklarına çektirdiklerine rağmen ilişkiyi sırf ona söz verdim diye ayakta tutmaya çalıştım ve verdiğimi alamayınca yıkıldım gibi oldu yani anlayacağın duvarlarım yıkıldı ama ben şuan onları restore etmeye çabalıyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• kaçırırsın mı :D

0|1
    0|0
  • Simdi kalk ayaga arkana baka baka one dogru yuru . Bak bakalim yuruyebilionmu ))

1|3
    0|0
  • insanlar mutlu değiller çünkü sürekli geçmiş veya gelecekteler... önemli olan bulunduğun anı büyük bir farkındalıkla yaşamak

0|1
    0|1
  • sürekli geçmişini düşünürsen gelecekte çok mutsuz olursun geçmişteki hatalar eski mutluluklar mutsuzluklar hepp önüne çıkararak mutsuz olursun

0|1
    0|0
  • Cok dogru bir soz yillarca gecmiste kaldim ve giden yine benden gitti bu yuzden hep mutsuz oldum su an gecmisim ne zaman aklima gelse bu sozu aklima getiriyorum

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmem , anı yaşarım ..

0|1
    0|0
  • hiç anı yaşayamıyorum ya geçmişi irdeliyorum ya da geleceğin kaygısını taşıyorum sürekli :(

0|1
    0|0
    • malesefkı bu durumdada anı kaçırıyorsun ancak hıcbırsey ıcın gec değildir derler bundan sonra anı yaşayabılırsın (:

• teşekkür ederim,haklısınız

• ee ortada ne kalıyor öyle!geçmişin keşkeleri,geleceğin korkularıyla hayat geçmezki tadıyla,önce geçmişini geride bırakmalısın sadece güzel anıların kalsın hafızanda,geleceği bilemeyizki kaygısını taşımanda yersiz böyle olunca anında farkına varamazsın yılları harcarsın.kaygı ettiğin şeyler ne?bunlar okadar imkansız şeyler olamaz heralde ya da yaşamadan bilemezsin bunu

• bence bu çok doğru artık biten bitmiştir

0|1
    0|0
  • Kim söylemişse ağzına sağlık .

0|1
    0|0
  • önümüze de bakıyoruz ama ne gelen yok öyle olunca geçmişi düşünmeye koyuluyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öyle bir döngüdür ki hayat, sevdiklerinle yer değiştirir durur. çaresiz hep oynarsın aynı oyunu.. Bir kere olan herşey, olmaya devam eder. bir kere kaçtın mı herşeyden aynı ayak izlerine basarak kaçarsın sürekli.. bastıkça büyür geçmişin ayak izleri.. Arkanda bıraktıkça ansızın önüne çıkarlar. Kendi ayak izlerini takip edip dönemezsin geçmişe ama yeterince beklersen eğer, geçmiş eninde sonunda dönecektir sana geri.. geçmişi değiştiremesende çağırabilirsin kendine.. oyunu bir kere kaybettiysen eğer, silemezsin kayıplarını ama yeterli bedeli ödediysen eğer, herşeyini kaybettiğin o masaya, birgün oturabilirsin yeniden..

0|1
    0|0
  • Evet kaçırırsın ve aynı şey yarın için endişelenrsen e geçerli. Çünkü dünün pişmanlıklarını da yarının endişe ve getireceklerini de bugün düşünürsen bugünü yaşayamazsın. Bugün içerisinde hep dünü ve yarını yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Sürekli arkaya bakarak yaşanmaz ama sürekli öne bakarakta yaşanmaz. Önemli olan geçmişten ders çıkarıp geleceğe bakmaktır. :D

0|1
    0|0
  • *kaçırır mısın? olacak o . Evet geçmişi bir kenara bırakıp geleceğe bakmak lazım lakin şunu atlamayalım geçmişte yaşanılanlardan dersler çıkartmadan geleceğe yönelmek sana geçmişte başından geçenlerin tekerrüründen başka bir şey getirmez.

0|1
    0|0
  • Gelen gideni aratır mı?

0|1
    0|0
  • geçmişine dönüp bakmayan hatalarını ve geleceğini göremez insan iyi veya kötü geçmişin muhasebesini yapması lazım.

0|1
    0|0
  • Gerideki tecrübelere bakarsan önünü daha iyi görürsün. Belki sana yazılmayan hayatı bile tecrübelerin sayesinde kazanabilirsin.

0|1
    0|0
  • Aynen güzel söz

0|1
    0|0
  • durmadan ileri bakarsan da şu anı kaçırırsınnn

0|1
    0|0
  • Yani diyor ki eski sevgilini unut ve yoluna devam et...

0|1
    0|0
  • Türkçe öğretmenine selamlarımı gönderiyorum :)

0|0
    0|0
    • yanı gıttın geldın turkçe oğretmenıme mı taktın kafayı bu soruda dıyecek bırsey bulamadm emın ol turkçe oğretmenımde sıze selamlarını gonderıyordur (:

• Yolda giderken bir dene bakalım nasıl etkisi olacak.

Ayağın takılır, yere kapaklanırsın.

0|0
    0|0
  • ben sahıt oldum kacırılıyo dostum

0|1
    0|0
Yükleniyor...