Kapat

Kızlar bir bakıverin :) kaşlarını alan erkek hakkında ne düşünürsünüz ?

sevgiliniz kıllı biriyse kaşlarının ortası birleşiyor saçınla kaşı karısıyorsa durum böyle oldugu için sevgiliniz kaşlarını alıyorsa hakkında ne düşünürsünüz bakımlı olması hoşunuzamı gider yoksa farklı mı algılarsınız ?

her sabah başını yıkayan sakalı bıyıgı gayet yerinde biriyim ama kaşlar sorun cıkarıyo işte o da aşırı değil ama herkezdeki kadar bı sorun hormonlarda falan dengesizlik yok yani

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• bence gayet mantıklı ne olacak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Kaşını kazitip, kaş çizmesinde naparsa yapsin

link

0|0
    0|0
    • :D o kadarda değil tabi

• Bakimli erkek iyidir ya hatta mukemmeldir.bi yerinde biseyler kötuyse hemen duzeltmeye çalışmalı erkek. Kılı çoksa almali, sivilcesi ciktiysa maske falan yapmali,krem sürmeli. Baksin kendine .

• bence böyle iyisin dokunma kaşlarını alman daha iyidir o şekil olman

başkalarını bilemicem ama bana erkek te kaş almak çok itici geliyor

0|0
    0|0
  • En azindan ortasini almalisin ama kaslarina dokunma sekilini bozabilirsin ve aldigin cok belli olur

0|0
    0|0
  • Fazla kalin kaslari varsa ve yakismiyorsa ala bilir...amma normelde asla

0|0
    0|0
  • Göze çarpmamak suretiyle alsın.Kime ne?

0|0
    0|0
  • abartmadığı sürece bir sorun yok

0|0
    0|0
  • mümkünse almasın çok varsa tek tük alsın ama kız gibi de tüysüz olmasın benden bir farkı olsun dimi ama

0|0
    0|0
    • tüysüluk durumu yok zaten :) gömlek giyince yakadan kıllar fışkıryo

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş kaş almak sadece kadınlara mahsus birşey değil yani, kaş alsanda kimse bunu farketmeyecektir, tabii gidipte kalem kaş yapma :)) etraftaki türleri git bir berbere iple aldır yüzünün dahada açıldıgını göreceksin ben 10 günde bir giderim :)

0|0
    0|0
  • benimde birleşir bende kaş alma makinası ile alıyorum Kimse fark etmiyor bile ben almayı unutsam benim hatun hatırlatıyor.

bunu takıntı yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...