En yakın arkadaşımın sevgilisinin dans ediş tarzı

Biz geçenlerde bir mekanda bir partiye gittik. 3 kız 3 erkektik, hepimiz arkadaşız, en yakın arkadaşımla sevgilisi de var. Çok fazla içmedi kimse. Müzik çalıyo falan ilerleyen saatlerde herkes dans ediyordu biz de dans ediyoruz. En yakın arkadaşımla sevgilisi birlikte dans ediyo biz ayrı ayrı. Sonra arkadaşım tuvalete gitti bunun sevgilisi o gitti diye benle dans etmeye başladı. Ama sevgilisiyle dans ettiği gibi dans ediyo böyle çok yakın ve elleri sürekli belimde gövdesini gövdeme değdiriyo falan. ben pantolonun üstüne kısa bir tişört giymiştim belim açılıyo yani tenime değiyo elleri falan. club şarkıları ya slow değil bir de neden öyle dans edersin ki o şarkılarda. kafamı yana doğru çeviriyorum, ona dönsem öpüşücez nerdeyse. anlamadım adamın dans ediş tarzı mı böyle. rahatsız oldum ama belli etmedim bir bahaneyle bıraktım dansı. Ama yani arkadaşımla sevgilisi uzun zamandır birlikteler ve birbirlerine de çok sadıklar. O günden beri kafamı yiyip duruyorum bunu kıza söylesem mi yoksa ben mi çok büyütüyorum falan diye. ya zaten hayatta söyleyemem de öyle kuruntulara kapıldım. sizce çok mu büyütüyorum yoksa bu kadar içime girerek dans etmesi normal mi? siz olsanız ne yapardınız?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• o anki ambians çocuğu gaza getirmiştir sadece. ya da o hafif dediğin alkolün etkisi bile olabilir. Ara bozmaya gerek yok

2|0
    0|0
    • evet ben de öyle düşünüyorum. ya zaten burada bana herkes git arkadaşına söyle dese bile ben söylemem. öyle bir karakterim yok.

• bitanesin helal

Erkekler Ne Diyor 3

• İş atmış la. Bi gözüm sende demiş resmen.

0|0
    0|0
  • sarhoşluktan olabilir. belki de adam çok rahattır. arkadaşına söylersen de işler karışabilir.

0|0
    0|0
    • o yüzden söyleyemem zaten günahını alamam kimsenin

• günahını almanın yanında, kız arkadaşının tepkisi de ayrı mesele

• içine girerek dans etmesi normal değil diyen olursa şaşırmam ajshdkash

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence arkadasina hic bisey soyleme sevgiliysle falan hic toplanmayin uzak durmaya calis

1|0
    0|0
  • karışmazdım

2|0
    0|0
  • Fikrimi söylim mi?

Seni sınamış anacım.Beyin lobunda sorun yoksa sevgilisinin yakın arkadaşına bar ortamında dayanıcak kadar aptal olamaz.Tamamiyle seni denemiş.

0|0
    0|0
    • diyosun.. dediğin gibi öyle yaptıysa sınavı geçtim o zaman :S

• normal değil bence

0|0
    0|0
  • Gerek yok söylemene o anlık bisey olabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...