Bir kızın kaşar olduğunu nerden anlarsınız? hareketleri giyimi konuşması gibi?

dediğim gibi, kaşar kız davranışları hakkında düşüncelerinizi belirtirmisiniz.

Güncellemeler:
kızlar teşekür ederim yorumlar için ana mantık içeren cevapları sayısal azınlığa rağmen erkekler verebilmiş.

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Fiyat düştükçe talep artar. O yüzden ne kadar çok talep ediliyorsa bır kıza kaşarlık ta o orandadır bence

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir erkeğin gava t olduğu nasıl anlaşılırsa aynı şekilde kaşarda öyle anlaşılır

1|0
    0|0
    • farketmez ikisinide örnekler misin.

• gönül ilişkilerinde aşk arkasına sıgınan ama amacı cinsellik olan kızlara genelde kaşar derler

• ne diyon la , hiçte alakası yok ayrıca fiyat düştükçe talep artar olayı falan , olay ne biliyor musun sen eğer kaşar kız arıyorsan sevgili olmak adı altında takılıp her boku yiyebleceğin inan sen o kızdan daha kaşarsın... yok birini istiyorum sevgili olucam takılmak niyetinde değilim ama kız biraz geniş haraketleri rahat acaba kaşar mıdır değil midir orasına birşey diyemem ama keşke kaşar kelimesini bu kadar söyleyebiliyor olmasaydınnn

0|0
    1|1
  • giyimiyle anlayamazsın çünkü namus etekde değil yürektedir. konuşmasıyla, hareketleriyle anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Kaşar olan bir kişi giyimden ziyade hareketlerinden belli eder. link videodaki kızlar sorunun cevabını daha iyi açıklar.

0|0
    0|0
    • bu kızlar kaşarsa ben bişey demiyorum en azından dürüst davranıp oldukları gibi davranmışlar.

ben ince noktalardan yakalak için sordum mesala bir ayrıntı verebilir misin

• Erkeklere çok yılışır.Zengin erkeklerden para koparmak için yapmadığı şey kalmaz.

• Giyime bağlama bence hareketleri falan olabilir.

0|1
    0|0
    • mesala ne olabilir örnekler misin.

• Cok rahat olur konusmasi felan ;-)

0|0
    0|0
  • Giyim değilde. Hareketleri konusma tarzı falan. Belli olur

0|1
    0|0
  • Hareketlerle ve konuşmadan rahat anlarsın.Yoksa giyimle kuşamla anlaşılmaz bunlar.

0|0
    0|0
    • mesala nasıl konuşur hareketleri nasıldır.

• gevşek ağızla konuşur sakızı cak cak çiğner,erkeklerle çok fazla fiziksel temasta bulunur,bir kız kavgasından ötekine atlar vb. çoğaltılabilir

• Giyim ve dis gorunusle alakasi yok. Hareketlerinden,yuruyusunden , konusma tarzindan anlayabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kankaları çoksa dikkat et :D

0|1
    0|0
    • bak çok tuttum bunuda iyisin.

• bu akşam kızlara sövesim var zaten :D

• bir kızda akıl ve zeka varsa hem cinsleri varken karşı cinslerle kanka ayağına takılıyorsa bencede kaşarın önde gidenidir,yarın bir gün evlilik hayali kurduğu bir erkekten tekme yeme olasılığı yüksek.akıl yok ki anlasınlar.

• yüz ifadesinden bile anlaşılır.konuşması uslubu etrafı izlemesi ilgi çekmeye çalışması gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...