Bahsi geçen sevgiliniz hakkında ne düşünürdünüz beyler?

fiziğim yerinde uzun değilim ama ilgi çekici olduğu söyleyen iltifatlar çok aldım ve 2 sene önce birini reddettim. şu an sevgilim var ve o kişi intikam almaya çalışıyor. sevgilime beninle yattığını falan söylemiş. sevgilim inanmadı buna mutlu oldum diye bilirim. ama aklında soru işaretleri olduğunu biliyordum ve biraz konuştk. nedenleri anlattım. inandı ama hala aklında soru işareti var mı? ve sizin sevgilinize böyle bir iftira atılsa siz nasıl davranırsınz? devir nasıl hepimiz biliyoruz. insan gibi olan cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu söyleyeyim buradan konuşmak çok kolay, bazı şeyleri yaşadığında tepki vermek daha zor oluyor ama fikrimi belirtmek isterim. 1.si böyle bir durumla karşılaştığında sakin olmak gerekir çünkü sinir her şeyi berbat eder. Sevgilini karşına alıp o kişiyle aranda geçen konuşmaları anlatırsın, ona inanmak istediğini ve bir açıklama beklediğini söylersin. Açıklaması seni tatmin etmezse, arkadaşlardan birinin de dediği gibi vücudunda belli bir iz, kalıtsal bir şey varsa o kişiye onun yerini sorup kendini ispatlarsın. Bunun dışında her şey sana ve sevgilinin güvenine kalmış. Zor bir durum, Allah yardımcın olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Red ettiğin biri için düşüncene saygı duyulmalı.

1|0
    0|0
  • vücudunda bir iz varsa reddettiğin kişiye sevgilin sorsun. peki söyle o zaman benim sevgilimle yattın vücudunun neresinde iz var? hangi yerinde dikiş izi var diye bir soru sorsun. senin vücudunda iz olup olmaması önemli değil. amaç karşı tarafa zarf atmaktır :D

1|0
    0|0
  • bir kez konuştuysan yeterli sen kendini defalarca ifade etmeye kalkarsan o zaman şuphe duyar

ben olsam ilk o şerefsizi döverdim erkek adam bır bayanla ilişki yaşada da sebebi ne olursa olsun hele ki o kızın sevgilisine o bayanla beraber oldugunu söyler mı ya bu ne karaktersızlıktır

0|0
    0|0
    • karakter olsa daha önce 2 kızdan çocuğu olmazdı herkes ona kul köle olacak kadar aptal değil. afedersnde bn sevgilimle evlennce söyledikleri yalanlara ne diyecek onuda bilmiyrm ama önemli olan benim için sevgilim sadece bana dair şüphesi olmasını istemem o kadar

• için rahat olsun sevgilinin aklına şüphe düşerse gereksiz şeylere tepki gösterır sesını yükseltir soguk durur belli eder yani bunlar olmuyorsa takma kafana

• böyle düşünmem gerek çok haklısın durum anlattklarının tersi şu an :) içim rahatladı desem yalan olmaz.

• cenabı allaha havele etmen yeterlidir ...

1|0
    0|0
  • kesin araştırır eğer oyle bişey varsa tekmeyi basar sana :)

0|0
    1|0
  • Ateş olmayan yerden duman çıkmaz mantığında ise işin zor ;)

0|0
    1|0
    • öyle olsaydı ben onu üzmek istemedğim kadar o beni üzerdi

• Sen sevgilin le yatiyorsan ve onun ilki değil isen . O çocuk veya başka çocuk ne fark eder. Sen sevgiline sormadin mi o çocuk yattım deyince senin sevgilin ne demis

0|0
    0|0
    • sormadım anllattı ve kimseyle münasebetim olmadı. sevgilimde nasıl biri olduğumu biliyor sanırım bu yüzden hala yanımda

• Sevgilin kızmamis mi çocuğa. Ne diyorsun sen diye

• demediği kalmamış tabi bana anlattığı kadarı ile baya ters konuşmuş

• basardım .ötüne tekmeyi...

0|0
    1|0
  • yatmışsa yatmıştır bana ne diye düşünürüm senin gibi biriyse. ama ilgi çekecek kıyafetler giymeyen bir kız olsaydı onunla ciddi düşünürdüm ve gerçeği öğrenmeye çalışırdım.

1|0
    0|0
    • açık saçık giyinen biri hiç olmadım iltifatları ya sevgilim ya da kız arkadaşlarım söyledi. o. yapacak olsam yerini biliyorum ne gereği var bunu buraya yazmamın dimi?

• zaten cinsllk benim için el tutmaktan öteye hiç geçmedi ve ilk sevgilim sonda olacak nasip olursa görşlrn içn thanks

• hadi bakalım. rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Anlattın, o da dinledi ve onayladıysa daha irdelemenin mantığı yok.

1|0
    0|0
    • haklısın ama söylenenlerden snra kaç kez fenalaştım bilmiyrm ve şu an zor zamanmda yanımda olsada aklında soru işareti bırakmak istemm. onun mutsuzluğunu isteyecek olsam yüzüm kızarmadan karşısına geçmeye cesaretim olmazdı. yapmadığım şeyn hükmü kesilecek gibi gelyr sen olsan ne düşünrdün rahat olur muydun?

• Hükmü kesilmediği sürece kesileceğini düşünüp ilişkiyi kendime zehir etmezdim.

• tanks

Yükleniyor...