Kızlar elinizi vicdanınıza koyup yalan söylemeden cevap verin !!!

karşınızda işi olan kıt kanaat geçinebilen çok iyi bir insan olsa hiç ihanet görmeseniz ondan ama diğer tarafta porscheli bir adam hergün aleme akan bir adam görseniz 2 si arasında seçiminiz hangisi olur? evlenmek için! elinizi vicdanınıza koyup öyle cevep yazın yalan söyleyen hasta olsun!

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

• Ha zengin ha kit kanaat gecinebilen , bu karakter meselesi yani ben durust olanini secerdim ikisine bir imaj vermek dogru degil zengin olur iyi olur, o dedigin olur kotu olur yani karakter meselesi.. Ama tabiki eger bu soyledigin secebegi var sayarsak o kit kanaat gecinen iyi insani secerdim.. Para onemli bir hussus ama açliktan olmicez ya sevevn insan bir olur sevdigiyle ve yollar bizim olur .. Yeterki kalpler bir olsun seven insan fakir zengin demez .. Salak kizlar madiyatta onem verir

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim :) ve bizim kizlarimizin zekasina yine bir anket ile sahit oldunuz :) rabbim gonulden sevenler nasip etsin bizlere :)

• aaaaammmiiiiinn!

Kızlar Ne Diyor 14

• Fransadan cok zengin insan geldi benim icin gorustuk yok dedim karekteri bozuk ciftligi olan zenginim biri oldu alemci dedim istemedim docent doktir olucak biri geldi isinamadim olmadi.suanda durumu benden asagida hatta kendi asker oldugu icin issizde diyebiliriz :)) evi yok hicbirseyi yok ama oyle bir insan tanimadim hayatimda kalbi sanki saf altin ustide dunyanin butun guzel mucevherleriyle kaplanmis ben onunla cok mutluyum ve nisanliyim en yakin zamandada evlenicez paraya tamah edende var etmeyende onemli olan onu bulmakta

0|1
    0|0
  • 1. sini seçerim düşünmeden. Kesinlikle son kararım

Burada şu var elbetteki parasız olmaz. Samanlık seyran filan olmuyor. Ama zengin diye de alemlere akan bir erkeği almam kusura bakmasın. Onunla uğraşamam.

1|1
    0|0
  • işi olan kıt kanaat geçinebilen çok iyi bir insan

0|1
    0|0
  • ben ce kıt kanat geçinen hiç olmasa mutlu olurdum

0|1
    1|0
  • tabiki o kıt kanaat geçinendir herşey maddiyat olamıyor

0|1
    0|0
    • hay o elleriniz dert görmesin.. iddayı kazanıyorum kız ... ben herzaman kendi kızlarımızı tutarım diğer arkadaşta rusların anketine yazdı ondada hep paracılar çıktı ...

• kesinlikle yediğimiz bir ekmek olsun paylaşırız ama karakteri güzel karakterinde zengin olanı seçerdim..

0|1
    0|0
  • Birinciyi seçerdim çünkü fakirliği tatmıştır ilerde evlendiğimizde evin geçimini düzgün sağlar savurmaz parayı :) Hem benimde durumum iyi değil zenginin yanında kendimi kötü hissederdim

0|1
    0|0
  • kıt kanaat geçinen adam eğer öbür adamdan dürüstse kesinlikle onu seçerim.

0|1
    0|0
  • iki yudum kuru ekmek yiyeyim ama bana ait olsun sevdiğim adam bir tek beni bilsin beni hissetsin banane lüks otomobillli cazanovadan

0|1
    0|0
    • gönlüne sağlık ellerin dert görmesin seviyorum sizin gibi insanları...

• tercihim her zaman asik oldugum adamdan yana olur. ama kime asik olacagimsa muamma... :)

0|1
    0|0
    • Çıkar biri

• cikti da karsiliksiz oldu... hala da dusunurum neden karsiliksiz oldu diye :D yalnis kisiye asik olmak kadar berbat bir sey yoktur bu hayatta

• hiçbiri

0|0
    1|0
  • yalan söyleyen hasta olsun nedir yaa neyin kafasını yaşıyosan artık.

0|0
    0|1
  • tabiikide ilkini parası olan olsa nolur para suyunu çektiğinde ne b.k yicek hem öyle insan çalışmayıda sevmez karısının eline bakar ilerde çapkında olur yok anam yoookkkkk

0|1
    0|0
  • Bedduaya bak :D zengin olsun parasını yer bende gezerim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Soru sahibi dostum şimdi neden bu kadınlar kıt kanaat geçineni istiyor yahu diceksin ama tabii porsche si olanlarla zaten gezip tozuyorlar sonrada terkedilip, aldatılıp ya da günlerini gün edip sonra kıt kanaat geçinen evine bağlı adam istiyorlar...yoksa porscheli adam dururmu evde :)))

0|0
    0|0
    • valla şimdi kafam karıştı ya verecek cevapta bulamıyorum reis ya.. arkadaşla iddaya girdik o ruslar çok iyidir diyor bende bizim kızlarımız çok iyidir diyorum iddayı ben kazanıyorumda.. çünkü rusların %70i porcheliyi seçti ama benim anketim daha güzel cevaplar aldım..

• Rus kizi gunu turk kizi omrunu guzellestirir hastalikta saglikta iyi gunde kotu gunde hep yaninda okur tabii iyi bir aile terbiyesi almissa

• o nasıl bir bedduadır ya. izle de öğren link

0|0
    1|1
    • ben derim otomobil sen dersin lokomotif ! banane elin bedduasından

Yükleniyor...