Diyette olan biri bir gün de cips,çikolata abur cubur yerse en fazla kaç kg alır ?

8 aydır diyetteyim çok kaçırdığımda hemen tartıda yarım kilo olarak farkediyor aynı şekilde az yediğimdede yarım kg veriyorum yılbaşında ne bulursam yemeyi planlıyorum cips çikolata yaş pasta falan kendime sınır koymıcam bir gün de bir insan en fazla kaç kg alabilir yeni yılın ilk gününde tartıda 2 kg fazla çıkmak istemiyorum çünkü bir günde yarım kg almışlığım var

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kiloyu nasıl ki 1 günde veremiyoruz, 1 günde de alamayız. Aç karnına tartıl, yemek ye tartıl elbette kilo farkı görünür. Ama ertesi sabah açken tartıl yine düşük gözükürsün. Camış gibi yemediğin sürece 1 günde o aldığın kalorileri eritebilirsin kolaylıkla. Yıl başından sonraki günlerde yürüyüşler yaparsın, tekrar diyetine dönersin. Çok da fazla kasma kendini bayağı kilo vermişsin zaten gerisini de getirirsin bu azimle :)

0|0
    0|0
    • Yemek yedikten sonra değil hep aç karna tartılıyorum ben

• "Çok kaçırdığımda yarım kilo farkediyor az yediğimde de yarım kilo veriyorum" Kendinle çelişiyorsun şuan. Neyse zorlama yıl başında ne yersen ye, sonra da yürüyüş ve diyetle eritirsin.

• Ben her sabah aç karna tartılıyorum yemek yedikten sonra asla tartılmam sen yanlış anladın beni ben yemek yedikten sonra çıkmıyorum tartıya benim anlatmak istediğim ertesi gün kilolu çıkmam tartıda üstelik aç karnına

Erkekler Ne Diyor 4

• o nasıl birşeydirki 8 ay diyet yaptın...yaptın..yaptın...bir gün abur cubur yedin diye kilomu alacaksın?

yok öyle bir insan daha yapılmadı daha o...

0|0
    0|0
    • Çok düşük kalorili beslendiğim için bir gün normalde yediğimin 2 katı fazla yesem hemen tartıda ertesi sabah belli oluyo yarım kilo almışım gözüküyo ya da az yediğim zaman 200 kalori vermişim gözüküyo yılbaşında fazlasıyla abur cubur yiyip tartıda 2 kg fazla çıkmaktan korkuyorum ben her sabah aç karna aynı saatte tartılıyorumda

• spor yapan biri olarak haftanın bir günü bir öğünü bozuyorum. mesela kola, patates kızartması, tatlı gibi şeylerle. ama abartmadan yapacaksın bunu. diyette olan biri için sadece haftanın bir günü bir öğünü bozabilir.

0|0
    0|0
  • 8 ay diyetteysen artık çıkmalısın kendini çok sıkmışsın ben bir kere diyete girdim oda 7 gün sürdü başlamadan önce 95 kiloydum 7 gün sonra 80 dim tabi bunu istiyerek yapmamıştım piskolojik durumdu :)

0|0
    0|1
    • Sen o kiloyu çok kısa zamanda vermişsin ben başladığımda 75 şimdi 53 kiloyum hala diyetteyim çünkü sırf yağdan değil kastanda verdim o yüzden hala istediğim kiloda değilim.

• Kız dediğin çıtı pıtı olmalı ya etli butlu değil.

• Ya tamam böyle 80 kilo 1,50 olmasın tabi ama dolgun olması iyidir her zaman için

• Ayni kafadaniz ama sunu anladm haftanın 1 gunu yemek gercekten iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence alınmıyor o kilolar,mesela ben uyandığımda tartıldığımda 57 karnımı doyurup tartılırsam 58 falan çıkıyorum.o yüzden ye ben bir günde alacağına inanmıyorum değişiklik olabilir ama acıkınca yine geçer

0|0
    0|0
    • Ben her sabah aç karna tartılıyorum çok yersem yarım kg fazla çıkıyorum

• Ben kilo olarak kaldığını düşünüyorum bir elmayı bile fazla yesem hemen tartıda 100 gram olarak karşıma çıkıyor çok moralim bozuluyo kafayı yedim :)

• öyle hayat geçmez yahu :)

Yükleniyor...