Eski sevgilimin doğum gününü kutlasam mı?

Öncelikle herkese iyi aksamlar. Sevgilimle 1 ay önce ayrıldık ve 2 hafta sonra bana tekrar geri döndü gerçekten onu sevdiğim için tekrar birleştik ama bazı sorunlar yüzünden tekrar ayrıldık kotu bir şekilde ayrılmadık aksine benden ayrılırken beni çok sevdiğini ama boylesının ikimiz için daha hayırlı olduğunu söyledi. Bu arada ayrılma sebebimiz ailevi bir sorundan kaynaklıydı.ama ben ne olursa olsun seven insanın bir fedakarlık yapmasını,bu kadar çabuk bitirmemesini beklerdim. Bana biraz ara verelim,dedi ve 1haftadır hiç konuşmadık gorusmedık ve yarın onun doğum günü ve acaba kutlasammı diyorum, bunu onu kendime geri döndürmek için yapmıyorum kesinlikle.sadece benim için hatrı olan bir insan olduğu için yapmak,istiyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende sizin yaşadığınızın aynısını yaşadım 20 gün önce ayrıldık ve 1 hafta hiç aramadı. Ancak doğum gününde benim de takip ettiğim bir paylaşım sitesine bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım yazmış ve üzgün olduğunu belirtmişti. Saat akşam 4 civarıydı aslında atmayı düşünmüyordum fakat içim acıdı ve yazdım. Demek ki eli telefonda beni ekliyormuş hemen cevap yazdı. Pişman mıyım? Hayır iyi de oldu. Bence sen de yaz hatır önemli gerçekten..

0|0
    0|0
    • Evet aynen dediğiniz,gibi ben o bana geri dönmesi için değil sadece benim için değerli Bi insan olduğu için yapmak istiyorum bunu. Bunda bence yanlış bişey yok zaten bir doğum günü kutlamakla ne kaybederim ki.

• :) bencede hayatta bazı şeylerin degerli oldugunu düşünüyorum nasıl bir arkadaşımın ya da ailemden birinin doğum gününü kutluyorsam onunlada bir yaşanmışlık var . teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

• Rica ederim. Hakkınız da hayırlısı olsun inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kutlama yanlış anlar.

0|0
    0|0
  • ne gerek varki_? adı üstünde eski sevgili değilmi?

0|0
    0|0
    • eski sevgili evet. ama arada bir yaşanmışlık var ve iki tarafta birbirine saygı duyuyorsa iyi dileklerle yazılmış bir mesajın kime zararı olabilir ki ?

• düşman olun demiyorum elbette ama sevgine layık olan biri olsaydı eski olmaz saçından tutar nikah masasısan oturtur kadını yapardı ya da bunun için sonuna kadar savaşırdı dimi. sen ona msej atacaksın cevap verir ya da vermez yaran yeniden depreşecek acılarını yeniden yaşayackasın.boşver.

• sürekli ayrilik aski yipratir. bence hiç gereği yok cünkü bir heyide aldiktan 3 gün sonra yine ayrilirsiniz... 1 hafta sonra yine barişiris 5 gün sonra yine ayrilirsiniz.. bu kadar sıkıntıya girmeye gerek var mi ?

0|0
    0|2
  • ona tatile gitmeyi teklif et yakın biryere yemek ve birgecelik başbaşa geçen gün bak ne oluyor

0|0
    0|0
    • Ben doğum gününü kutlasammı diyorum siz tatil ve bir gece diyorsunuz. Bu olağanüstü mantıklı cevabınız için teşekkürler.

• ona doğum günü hediyesi ver

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi mesaj at,i "doğum günün kutlu olsun herşey gönlünce olsun" de kutlamamış olmazsın , cevap yazmasa da kendi bilir...

0|0
    0|0
    • Cevap vermecegini,düşünmüyorum hiç yoktan bir sagol der bence. O kadar düşüncesiz biri değil ama ben hala emin değilim.

• Evet aynen umursamazsa da onun ayıbı. Ne düşünürse düşünsün.

• Aynen, kendi bilir...;)

• tabi ki hayır

0|0
    0|0
  • kutlaa bnce derim ben

0|0
    0|0
    • Bende kutlamak istiyorum ama şimdide aklından acaba bana geri dönmek içinmi yapıyo demesinden korkuyorum aslında tek amacım doğum gününü kutlamak

• sadece sıradan bir doğum günü mesajı at öyle çok samımı içten bı mesaj olmasın.

0|0
    0|0
    • :))) tabiki öyle yapıcam

• yok canım daha neler :D

• valla çok iyi olur bak

• bence aramalısın. sonuçta tam ayrılmamışsınız ve aranız da kötü değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...