Yarın ilaçlı röntgen çekilcek bugun bir şişe müshil ilacı içtim çok pis ishalim

Ne zaman geçer bu? Gece uyurken altima mıçarım diye korkuyorum:(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Lauman yapsaydin misil neden ictin ? Gece bez bagla fıs yapsan kacar tabi gecmiş olsun ne rontgeni bu ?

0|0
    0|0
    • Ilacli röntgen. Doktor şurup yazıyor onun tamamını iciyorsun bir nevi mushil yani.. bagirsaklarinin boşalması lazım röntgen cekinebilmen icin.

• Su ic felan dedimi doktor .. bagirsak problemin var sanirim

Erkekler Ne Diyor 6

• GEçmiş olsun nasıl geçti tedavin ?

0|0
    0|0
  • o müsili doktor verdiyse sıkıntı yok bağırsaklar boşalana kadar devam eder ama kafana göre içtiysen geçmiş olsun sen röntgen için verilen ilacı bile 20 dkda ishal olur atarsın :)

0|0
    0|0
    • Hayir ilacli röntgen icin doktor şurup yazdı kafama göre değil.

• ozaman sorun yok . ama bağırsaklarını boşaltmadan uyuma :)

• kalın barsak ile ilgili probleminiz mi var? gece boyunca tuvalete gidip geleceksiniz maalesef

0|0
    0|0
    • Taş var ona bakilcak. Bittim desene..

• çekildi mi filminiz nerde taş var böbreklerde varsa damardan madde verip çekerler

• Tuvalette uyu en iyisi :) naptın sen yaaa :)

0|0
    0|0
  • sen 4gün cırcırsın sonrasını allah bilir...:)))))

0|0
    0|0
    • Deme laa :((

• Benimkini doktor yazdı bu ilacli röntgen icin bir.gün önceden bağırsakları boşaltmak gerekiyor bir şişe şurup iciyorsun. Napcam bilmiyorum..

• ozman bişey olmaz ya en fazla 24 saat..:))

• evet ilaçlı röntgenin en kötü tarafı o ilaçlı suyu içene kadar neler çektim geberiyordum tuvalete zor attım kendimi. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Tadı kötü değil ki. Gazı kaçmış kola gibi bir tadı var. Adı x-m diet solusyon.

• valla geçmiş olsun işin zormuş senin Allah başka keder dert vermesin.

• Amin amin :))

Kızlar Ne Diyor 1

• müshili intihar etmek için mi içtin?

0|0
    0|0
    • Hayır. Bunu doktor verdi şurup bu yani bir nevi mushil bagirsaklarimi boşaltıp yarın röntgen cekincem.

Yükleniyor...