Galatasaray Bu Yılda Şampiyon Olurmu?

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül´ün oğlu Emir Sarıgül Mayıs ayında Şampiyon takımın yine Galatasaray olacağını ve 4. yıldızı takacaklarını söyledi sizce Galatasaray son 2 yılda olduğu gibi Yine Şampiyon olurmu?Bence olmaması için bir neden yok Galatasaray Türkiye liginin en iyi Teknik Direktörüne ve en iyi Kadrosuna sahip ayrıca daha transferlerde gelecek

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Olacak hiç merak etme dediğin gibi kadro çok iyi hoca dünyanın en iyilerinden devre arası geldi transferler ve kendi çalıştırma sistemi ile takıma kendi sistemini oturtacak ve şampiyon olcaz :)

0|0
    0|0
  • olur canım benim neden olmasın fenerbahçenin başına bir 3 temmuz süreci daha açarlar 2 sezon daha şampiyon olursunuz:)))

0|0
    0|1
  • sezonun 2. yarısında tüm önemli maçlar evimizde olacak inanıyorum.

0|0
    0|0
  • mayıslar bizimdir. alttaki arkadaşın cevabını caps aldım, lazım olur bir kaç ay sonra.

1|2
    1|1
  • çalışır ve isterse neden olmasın?

0|0
    0|0
  • puan farkı dahada açılacak 28. hafta arenaya şampiyon geleceğiz.

inşallah 2008 de şampiyon geldiğimizde çıkardığınız su savaşlarını yine çıkarmazsınız

0|0
    1|3
  • imkanı yok fener şampiyonluğunu şimdiden ilan etti bu fark kapanır galatasaray şampiyon olursa bir daha pompa yapmam ta öyle büyük konuştum bak :D

0|1
    2|2
    • fenerliler zaten hep büyük konuşuyorr ama sonra da dediklerini yapmıyorlarr. juventusun oldugu gruptan GS çıkarsa şöyle yaparım, böyle yaparım diyen çoktu..

• gene Galatasaray olucak Kral tahtını kuşlara burakmaz

0|0
    0|1
  • forvet yok forvet drogbayla olmuyo bitek yanına koşan iş bitiren bir adam lazım

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyon olucaktır ara transfer sağlam olursa.

0|0
    0|0
  • e olamadı hani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet iyi transferlerle çok daha iyi olacağız umarım sakatlıksız bir devre geçiririz iyi bir defans ve iyi bir hücumla her şeyin bir ihtimali vardır diyorum 2014 yılı bize umarım 4.yıldızı getirir maçlarımızı gerçek bir Galatasaray ruhu ile oynarsak 4.yıldız zaten en büyük hakkımızdır ama yine de erken konuşmamak en iyisi

0|0
    0|0
  • fener puan kaybederse GS'de bu fırsatları değenlendirirse oluruz inşallah

0|1
    0|0
  • fenerbahçe zor maçlarını dışarda oynayacak galatasaray içerde oynayacak fark kapanabilir galatasaray şampiyon olur yine

0|2
    0|1
Yükleniyor...