Benden nefret eden anneme para vermeli miyim ?

Babam evli ve 2 tane kızı var benden 3 yaş büyükler.Babam evliyken 15 yaşındaki Annnemle birliktelik yaşamış ve Annem bana Hamile kalmış.Annem amerikalı. bundan 14 yıl önce Amerikanın Maine eyaletinde annemle yaşıyordum.13 yaşımdayken Annem beni evinden kovdu ve Babama gönderdi 1-2 yıl babamla kaldıktan sonra O'da beni kovdu neden kovdukları konusunda en ufak bir fikrim bile yok şimdide ikiside benden para istiyorlar üstelik az bir parada değil Annem 5.000 dolar Babam ise 15 bin TL istiyor sizce napmalıyım para vermelimiyim maddi durumum iyi Onlara inat Diş Hekimi oldum. ama nişanlım verme diyor onlar sana bakmadı sende onlara bakma diyor.ben ise vermek istiyorum ama Babama değil Anneme çünkü gırtlak kanseri Sizce napmalımıyım ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yerinde olsam, bırak para vermeyi selam bile vermezdim. Sen ne kadar iyi kalpli bir kadınsın ki, hala onlardan bahsederken anne ve baba diye hitap edebiliyorsun. Bak bence sen hayatına devam et. Annen de, baban da zamanında yaptıklarının bedelini ödüyorlar. Bunu böyle düşün. Acizane düşüncem, nişanlını dinle ve o şekilde hareket et. Boşver annen ve baban bunca sene kimle, nerde ve nasıl vakit geçirdilerse, bundan sonraki hayatlarında da, o insanlar yardım etsin. Sen piskolojini bozma ve hayatına devam et. Sonsuza kadar da onları hayatından çıkarmanı tavsiye ederim. Duygularınla değil, mantığınla hareket et lütfen. Kimsenin de sana demogoji yapmasına izin verme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• imkanın varsa ver.hatta bana da bir 50 kuruş versen almam demem

0|0
    0|0
  • Annene ver gitsin ya

0|0
    0|0
  • verme bro!

0|0
    0|0
  • Ben yerinde olsam anneme verirdim. Babamada yol verirdim.

0|0
    0|0
  • bekle bakalım seni paran için mi yoksa evlatları olduğun için mi yaklaşıyorlar.bunu sor onlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...