İçideki nefretimi ona göstermelimiyim?

Yaklaşık 4 ay oldu ayrılalı. Ayrıldıgımız gün çok feci kavga ettik. Ertesi gün beni bir kızla aldattıgını duydum ve canım cok yandı bu can acısıyla bende sınıftan bir arkadasımla onun gözünün önünden kolkola gectim. Sırf bana yaptıgını oda ceksin die. Ama icimde kaldı neden bole yaptn die sormadm ve nefretimi kinimi söyleyemedm. Hala icimden cıkmıyor, ne yapabilirm de ona bu yaptıklarının hesabını sorabilırım. mesaj falan atmyrm cunku okadr zamandan sonra nası baslayp diycem bilmyrm. Ltf yardımcı olun

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• O da acı çeksin diye asla başkasıyla çıkma ya da onu kıskandırmak için uğraşma çünkü bu seni küçük düşürür.Sadece ona içindekileri dökebilirsin düzgün bir şekilde asla kendini bozmadan ona sor ne sormak istiyorsan ben öyle yaptım biz ayrıldık ama 3 ay hep ayrılık konularını konuştuk durduk en sonda ben onun gelmesini beklerken başkasıyla oldu kavga ettik o kızdan da ayrılmış ama ben artık hiçbişey yapmıyorum çünkü zamana bıraktım çok uğraştım giden o olduğu halde ama olmadı.Sen de önce çabanı göster ya da içinde kalanları ona sor keşke yapsaydım deme içinde ne varsa yap ama düzgün bir şekilde ve unutma kendini asla yıpratma ben de yaptım çok yıprandım bizimde 4 ay oldu ayrılalı ama hala kavga ediyoruz tabi şu an engelledi beni heryerden daha da konuşmadık..Önce kendini düşün ve öyle hareket et..

0|0
    0|0
    • mesaj atarsamda kendini bişey sanacak

• Ama atmazsan da senin içinde kalacak..Yani at ama asla kendini ezdirme ben yaptım o kadar şımardı ki anlatamam tabi en sonda kavga boyutuna geldik..İçinde kalmasın at baktın nasıl davranıyor sana ona göre hareket et ama şunu unutma önce kendini düşün ben hep onu düşündüm ama çok ezildim çünkü karşındaki anlamıyorsa yapacak birşey olmuyor artık biz kötü ayrılmadık ama ayrıldıktan sonra en son kavga ettik işte..

Erkekler Ne Diyor 2

• 4 ay olmuş bence daha işin olmasın.

0|0
    0|0
  • Öfke ile kalkan zararla oturur. Daha çok canınız yanar.

En iyisi müsait bir ortamda uygun bir dille sormanız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her gördüğünde nefret dolu bakışlar fırlatman yeterli olacaktır ve emin ol ki onu yok saymak ona çok koyacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...