Eski erkek arkadaşının facebook profiline bakmak

1.5'u nişanlı 2.5 yıllık ilişki içerisindeki bir kızın 1, belki de 2.5 yıl boyunca;

2-3 ay çıktığı eski erkek arkadaşının profiline

her hafta bakması normal midir? Oğlanın kim olduğunu bilmediğim bir kız arkadaşına günde 3 defa (sabah öğlen akşam); ikisini tanıştıran kızı 1-3 günde bir... Ailesini ara sıra. Hem kendi hesabından hem sahte hesapla... Sanki elemanla ilgili bilgi almak ya da fotoğraf görebilmek için...

Sanki ondaki özellikler nişanlımda yok diye üzülüp dönüp dönüp bakıyormuş gibi hissediyorum. Belki de takıntılı bir kişilik sadece. Bilemedim. Ne dersiniz?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Takıntıdır o yaaa merakır sadece herkeste var ondan... Merak etme onu sevdiğinden değildir. Tanıştıran arkadaşla irtibatta olması da normal olabilir. Öküz ölünce ortaklık bozulmak zorunda mı? Eğer sıkı arkadaşıysa arada sırada görüşebilirler belki. Gözden çıkarma kızı, güven. Nişanlanmış senle sonuçta.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence hoş değil. Biriyle ilişkide iken bakmak. Takıntılı olabilir. Unutamamış olabilir. normalde insan bakıyor hani ne yapıyor ne ediyor diye ama bunun biriyle ilişkide iken olması hoş değil.

0|1
    0|0
  • daha bugün dondurulmuş hesabımı açtım ve gene baktım eski erkek arkadaşımın profiline deliricemm yaa ne yapıyor mutlumu bensiz diye içim içimi yiyor kahroluyorum ben mutsuzken onu mutlu görünce sürekli bakıyorum face açıkken :( sanırım bundan kurtulamayacağım :(

0|0
    0|0
  • moralini bozmak istemem ama sanki hala o insanda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...