Kuzenim bana insan kanının tadını sevdiğini söyledi. Ne yapmalıyım?

Lütfen ciddi cevaplar verin. Kuzenim dün bize geldiklerinde meyve doğrarken yanlışlıkla elini kesti ve ağzına götürdü bende ne yapıyorsun manyak dedim elini çektim ben tadına bayılıyorum dedi. Ağzına bir tane vurdum. Bizde kalacaktı kalmasına bile izin vermedim. Bu da yeni trend mi? Sizce hasta mı? Acil hayvan koruma derneğine mi bağışlayalım? Annesine babasına mı söyleyim bu sefer de üstüne gelirler diye söylemek istemiyorum. Psikoloğa mı götürelim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar kimse çözüm söylemiyor anca makara yapmıştır şudur budur . Kızın babası küçükken kızı annesiyle birlikte bırakıp kaçtı . Kızın psikolojik sorunları var. Benim malımı siz benden daha mı iyi bileceksiniz. Çözüm üretin rica ediyorum.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• dalga gecmiş olabilir hep tekrarlıyomu sende hayvan kanı götür bakalım ya da meyve suyu kana benzeyen bişey aynı tepkiler varsa psikolog

0|0
    0|0
  • Kimi kokusunu duyar bayilir kimide tadina bayiliyor demek. Vampirizim diye bir sey okumustum bir atastir intersen

0|0
    0|0
  • Sana takılmış bence çok fazla ciddiye alma

0|0
    0|0
    • Yok uzun zamandır görüşmüyorduk zaten bazı tanıdıklar söylemişti psikopatlaşmış filan diye. Gördüm şok oldum.

• Dikkat et o zaman

• True Blood Çorum...

0|0
    0|0
  • hmm çok ilginç .. :) 112 yi falan ara ne desem bilemedim :D

0|0
    0|0
  • doğuştan satanist.. odasına pentagram figürleri asın rock müzikten mahrum bırakmayın :( acısı acımız

0|0
    0|0
  • Kafa bulmuş senle afferim ona :D

0|0
    0|0
  • kızılaya gönder

0|0
    0|0
  • Makara geçmiş seninle.

0|0
    0|0
  • sensin melankolik:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir yerim kesilince istemsiz ben de ağzıma götürüyorum. Acıdığı için sanırım.

Kan emmesiyle alakası yok. Sen panikleyince seni yemiş kuzen.

0|0
    0|0
    • Hayır ben öyle yenilecek türden insan değilim. Kız kana tutku ile bağlı.

• Vuhuuu vampir kuzen :) Dikkat et uzak dur kanına canına zarar gelebilir ama oda haklı kanın tadı güzel hele ki A+ ise tadına doyma :))) Şaka bir yana bunu kasıtlı yaptığını düşünmek istiyorum eğer sen yok eminim diyorsan da bence hemen acele etme bir gözlemle bakalım annesine söylersin olmadı pskolojik bir tedavi gerekir normal değil yani

0|0
    0|0
  • Dikkat et senin kanını emmesin uzak dur

0|0
    0|0
    • O yüzden evine gönderdim ya .

• Yok daha neler.

Makara yapmıştır.

0|0
    0|0
    • Hiç birimiz çevremizde bu tür şeyle rastlamadığımız için makara kukara demiş ola bilirmiyiz acaba ? Oldu o halde madem seni keklememiş ciddi bir hastalığı var kimisi toprak yer kimisi kum yer vs vs.

Ailesini velvereye vermenin anlamı yok alırsın karşısına o'gün söylediklerinde ciddi olup olmadığını sorarsın hala diretiyorsa nedenini sorarsın aklına yatmıyorsa ailenle konuş

• çoğu insan eli kesilince emer ya refleks gibi birşeydir. kanın tadını sevdiğini söylemesi pek normal değil ama

0|0
    0|0
    • ailesine söylemeden önce kendisi ile konus sana anlatmasını sağla. Gerekiyorsa psikoloğa sen götür destek ol kuzenine. baktın fayda etmıyor ailesini bilgilendir derim

• Teşekkür ederim . Tek çözüm psikolog sanırım.

Yükleniyor...