Yılın takası gerçekleşirse herkes mutlu olur mu ?

Şu sıralar gündemde olan Kadlec vs Fernandes takası hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Gerçekleşirse kendi takımınız adına iyi bir transfer olur mu ?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Insanlar da takas malzemesi olduysa artık... (ruhim kusura bakma, spor kategorisinde kazanmış olduğum xper 9 olunca 10 yapayım, en azından tanıdık bi' soru olsun dedim)

Bu kadar uzun parantez içi mi olur ayrıca. WTF.

0|1
    2|3
  • gelirse bütün takım içi dengeleri bozacak disiplin desen o da yok he bir de ıslıklar yuhlamalar gırla olur Beşiktaş maçlarında gece gezmeleri de var kolay gelsin kardeş ;)

0|0
    0|0
  • 2 transfer de 2 takım için de acayip gereksiz bence Kadlec Dortmund'a geri dönsün işte normalde Fernandes eskisi kadar iyi oynasa evet Fenerbahçe'nin böyle bir orta sahaya ihtiyacı vardı ama şimdiki Fernandes'e Ersun Yanal asla evet demez

0|0
    0|0
  • öyle bişey varsa çok iyi olur kadlec onların olsun verin bize fernandesi :)

0|0
    0|1
    • Ersun yanal onaylamış bilicten ses yok şimdilik

• beşiktaşlılar fernandesi bize kaptırmazlar ki ya takımda kalır ya da yurt dışına satarlar :)

Erkekler Ne Diyor 13

• İnşallah gerçekleşmez diyoruz

0|1
    0|0
  • Kadlec kim Fernandes kim arada kalite olarak dağlar var bu takası yaparlarsa bizim yönetimdeki herkesin ağzına Beşiktaş taraftarı sıçsın Sezer malını aldıkları yeter.

0|1
    0|0
    • soruya baktım bir an acaba fernandes yerine cristiano ronaldoyumu yazdım dedim

• mehmet topuzu 8 milyona almıştık fernandesten daha değerli oldu senin mantığında

• Daha değerli olmadı sadece Fenerbahçe değerinden fazla para verdi. Bizim Tabata'ya verdiğimiz gibi.

• panpa fernandes elınızde patlar bu kadlec de bızım elımızde patlar. bu ıkı futbolcuyu gs ye satmak lazım kı kume dususnler.

0|0
    0|1
  • ikiside kaliteli oyuncular kadlec küçümsenecek bir oyuncu değil avrupada sürekli üst seviye oynamış bir oyuncu bana sorarsan gerçekleşmesi ikisininde aleyhine olur çünkü ne fernandes febenin aradığı 10 numara nede kadlec bjk nin aradığı sol bek

0|0
    0|0
    • disiplinli bir olsa aslında fernandes bizde iş yapar ama diyeceksin disiplinli olsa Türkiye de olmazdı .)

• hiçbir yararı olmaz..bence şu Portekizlileri Türkiye'ye sokmamak lazım sadece Türk futboluna zararlar...yönetim göndermese bile taraftarların onlara ırkçılık yapması lazım

0|0
    0|0
    • ben öyle düşünmüyorum

• herkes fikrinde özgürdür...benim fikrim böyle bu tip oyuncular Türk futboluna zarar..ben Galatasaraylıyım ama ister hangi takım olursa olsun Türk takımlarından böyle yabancı oyuncu alıpda o futbolcu havaya girip takıma katkı sağlamayan adam olunca acıyorum o klüplere ister Beşiktaş olsun ister Fenerbahçe...Beşiktaş Portekizlilerden çok çekti

• beşiktaş kadlec'e ne yapsın :) o mevkide oynayan 2 türk 1 yabancı oyuncusu var.

0|0
    0|0
  • Fernandes tam fenere göre bir oyuncu

Koy emreyle topalı geriye önlerine fernandes ileriyede sow-emenike tamamdır

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Fernandes'i adam eder..

Umarım gelir, gelirse formasını alırım <3 10 numara

0|0
    0|2
  • febe karlı çıkar bence.

0|0
    0|0
  • aslında Fernandes Galatasarayda başarılı olur gıbı gıbı

0|0
    0|0
  • bence hiç gerek yok salihi yetiştirmeleri gerekiyor

0|0
    0|0
  • nerdeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • alexsin tahtını kimse dolduramaz,

0|0
    0|0
    • o imkansız zaten armi ama bir 10 numara eksiğimiz olduğu aşikar

• kardeş azizenin tahtı sallanıyor diye alex'si sürgünlere yolladı gönül tahtımızın tek varisi alex hiç kimse onun yerini dolduramaz hiç kimse yüreğimizin kanayan yarasına teselli olmaz ama bir 10 numara transferi olabilir...

Yükleniyor...