Kova burcu kadını nasıl etkilerim?

Arkadaşlar,

1 senedir tanıdığım bayan arkadaşımdan etkilenmeye hoşlanmaya başladım. Birbirimizi nerdeyse çok iyi tanıyoruz. Bu sene zarfında onun hiç sevgilisi olmadı istediği gibi birini bulamadı ve benim 2 sevgili muhabbetimi de biliyor. Ben daha önce açıldım ama yanıt alamadım. Hala daha muhabbetimiz aynı devam ediyor ve aralıklarla imalarla üsteliyorum. Bazen o da katılıyor benim dediğime şakalaşarak.

Kendisi kova burcu kadını bu kadının şimdi aklını nasıl çelebilirim?

Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ben kova burcuyum...seninle arkadaşlıgı onun hoşuna gidiyorsa onu etkilemen kolay olur çünkü ilişkisinde kafanın uyuşmasına yani arkadaşlıga çok önem verir..tabi bu tek başına yeterli değil.. zeki ,entellektüel ve kendısını beyniyle etkıleyen erkeklerden hoşlanır çok iyi bir fizigin görüntün olmasa bile onda hayranlık yaratıcak bir özelligin varsa senden etkilenir..

0|0
    0|0
    • ekledim seni. kabul edersen ordan tavsiyeni dinlemek isterim.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• kova burcu kadininin felsefesi "hic kimseye ihtiyacim yoktur" cok akilci davranir. cok arastirmacidir bunu etkilemek istiyosan gizemli olacaksin:)

1|0
    0|0
    • soruyu okumadan yanitladim kusura bakma:P

• Evet ama 2 seneden fazla sevgilisi olmamış. Şu an birine çok ihtiyaç. duyuyor onu biliyorum

• hocam ben bu islerin kitabini yazdim gercekten. yavru ceylen kimseye ihtiyacim yok diyor cunku duygularini gizliyor duygularini aciga cikarmak icin ona mesela yalniz oldugu zaman gul hediye edebilirsin. eger gulumseyip tesekkur ederse biseyler olabilir.

• işin zor be hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...