Çok zor bir durumdayım siz olsaydınız napardınız?

Geçşmişte bir kişiyle oral seksyapmıştım çşok pişmanım nolur yapmasaydın falan demeyin herkesin yhataları luyo köpekler gibi pişmanım hayatımı mahvetti herkese söyledi.Ve ben onun yakın çevresinden birine aşık oldum yıllardır onu seviyorum bana s.git kevaşe neler yaptığını biliyoruz falan dedi ölmek istiyorum napıcam çok kötü bir durumdayım

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Neden ölmek istiyorsunuz ki,milyonlarca hatta milyarlarca insan var dünyada,bir tek siz mi yaptınız,insan olan insan bayan olsun erkek olsun yaşadığı bu tür olayları ancak sır olarak mezarına götürmesi lazım,kendinizi suçlu gibi görmenize gerek yok,öbürü kalitesini belli etmiş zaten.

0|0
    0|0
    • Öyle ama onun hiç bir zararı olmadı aksine herkes ona oo aferin falan gibisinden şeyler dedi bana herkes o. dedi şimdide sevdiğim çocuk

Erkekler Ne Diyor 5

• iki tane şerefsiz yüzünden sen neden ölmek istiyorsun anlamadım.bu tip adamların sana laf söylemesi için senin bişi yapmana gerek yok,onlar konuşurlar.takılma bu kadar.kendini üzüp yargılayıp o malları mutlu etme

0|0
    0|0
  • Hatasız kul olmaz takma.

0|0
    0|0
  • He işe bu yazıyı alıp her yerde yayınlıcam ki kızlar o kadar basit davranmasın

0|0
    4|0
  • davul patlamamis ama tokmagin deymedigi yer kalmami)

0|0
    4|0
  • sdasd haha müstehak sana :D

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen ölmüssünde ağlayanın yok bence yasını falan bilmiyorum ama bir an önce o yasadığın yerden uzaklasmaya bak

1|0
    0|0
    • Uzaklaştım ama halen onu seviyorum ya onu sevdiğim içşin kendimden nefret ediyorum yaptığım içinde bıktım artık

• o da ben seviyo ama onları hayatından çıkarmıyo onlar hayatında oldukça eminim içnde hep şüphe olucak

• Sana kavaşe demiş hala daha seviyorsun yapamıyorum diyorsun yuhhh...

Yükleniyor...