En yakın kız arkadaşınız size aşık oldum dese n'aparsınız?

En yakın kız arkadaşınız gelip sana aşığım ben dese ne tepki verir ve ona nasıl davranırsınız? Bu güzel bir kız ve sizde ona karşı boş sayılmazsınzı

Güncellemeler:
Ekleme yapıcam.. O kızın eski sevgilisiyle arkadaşsanız ne yaparsanız...

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bak bacı.. sana başımdan geçeni anlatayım.. biz 4 kişiydik 2 erkek ve 2 kız.. ben kız arkadasmla sallantıdaydım diğerleride ayrılmıştı sonra ben diğer kızla dertleşmek için bulustum enişte dedi o anlattı ben anlattım hem arkadasımın sevgilisi hemde sevgiilimin arkadasıydı.. dertleşme derken birer bira.. 2. ler 3. ler 4 5 derken aslında sen olsaydın diye girdi lafa sonra işte farklıymışım benden hoşlanıyomuş aslında flan filan.. bizde erkeğiz tabi enişte diye geldi fasülyeyi yeyip gitti.. hiç bir erkekte yapmam etmem demesin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Boş sayılmazsam bir şeyler olur.

0|0
    0|0
  • Bana mı diyecek ?

0|0
    0|0
  • süper olurdu hani (:

0|0
    0|0
  • bu durumu yasamistim ona karsi bos degildim asik degildim ama birazcik hosuma gidiyodu 1 hafta falan beraberdik sonra ayrildim. sebep tabiki kiskancligi o kiza bakma buna bakma..

0|0
    0|0
  • Superr kor istedi bir goz allah verdi iki goz mademki bebde ona karsi bos degilim benim ona acilmama gerek kalmadan o bana geliyor

0|0
    0|0
  • ona karşı boş değilsem kabul ederim.).):)zaten cevabı soruda vermişsin...:D

0|0
    0|0
  • bende sana karşı boş değildim zaten aşkmm derdim :D erkeğim ben ne olmasını bekliyosn ki..

0|0
    0|0
  • boş sayılmıyorsam işime gelir

heyt

0|0
    0|0
  • arkadaş ayağı ... ayağı demişler.götür gitsin

0|0
    0|0
  • ee zaten boş değilse ona karşı soruyu cevaplamassın büyük ihtimal ters tepmez

0|0
    0|0
  • Bir süre için şoka girerim.

0|0
    0|0
  • kabul ederim

0|0
    0|0
  • Tipine bakarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3