Erkek arkadaşım dün benden soğuduğunu söyledi ve ayrılmak istedi sizce neden ?

Erkek arkadaşım dün benden soğuduğunu söyledi ve ayrılmak istedi sizce neden ? ve onu geri nasıl kazanabilirim lütfen fikir verin . Tahminimce soğumasının neden okulda erkek kankalarım çok var o yüzden olabilir . onu nasıl kazanabilirim yyardım lütfeeeen

Erkekler acil bakın kızlar sizde bişey diyin nolur bunalımdayım

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• bişey yapmana gerek yok.sana asıksa döner dönmezse gerçekten sogumustur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek soğumaz, ayrılır.

0|0
    0|0
  • erkek kanka olgusu bence sacma yanlıs anlama benı ama bır bayan ıle bır erkegın cok asırı kanka olması bana sacma gelmıstır arkadaslık dostluk tamama ama sayılar cogaldıgında sıkıntılı olabılıyor senın ornegınde yasadıgın gıbı,bence cozum erkek arkadasını bu ortamına sokup kımlerle zaman gecırdıgını ona gostermen lazım,hıc kıskanc olmayan sana guvenen bır erkegın bıle aklında soru ısaretı kalır oyuzden en yakın zamanda ortamına sok

0|0
    0|0
    • ya ama çok aşırı kıskanç konuştuğum tüm erkekleri tehdit ediyodu sokamıyodum çevreme hoşlanmıyoda

• ozaman bu kısıle olma ıhtımalın 0 cunkı senınde kendı hayatın var iş arkadasların olucak toplantılara gıdeceksınız sohbetler olucak,sadece erkek arkadasına konusmayacaksın bence

• hata hata hata... Erkekler kız arkadaşının kendisinden başka erkekle konuşmasına dahi tahammül edemez. Ki ben sevgilimin erkek kankası olursa felç ederim onu.

0|0
    0|0
    • ya geri kazanabilirmiyim onlarla konuşmazsamm ?

• zor. kızdırmışsın belli ki. git karşına al düzgünce konuş. diğer erkekle irtibatını keseceğini söyle. ikna et.

• çok kötüyüm çooook

• sebebini sorsaydın ya

0|0
    0|0
  • erkek kankaların yardım etsın sana hadi naş :D

0|0
    0|0
    • ya ama herkesin arkadaşı vardır onun kız arkadaşları var. çok gereksiz bu yüzden soğuması yardım edin lütfen

• bırak ya cek git . halen erkek kankalarım diyor beter oll

• hem hatanı bilion hemde kılıf arıyosun sakin ol önce üzerine düşeni yap bekle

0|0
    0|0
  • güzel bir giyim ve güzel bir gece

0|0
    0|0
  • senden soğudum diyebilicek bir erkekle çıkıyosan*et zaten. en gereksiz kişilerden biriyle çıkmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...