Kilo almak istemiyorum nasıl başarırım

50 kiloydum yaklaık 4 ayda 5 kilo verdim şimdi 45 kiloyum. boyum 1.55. bundan sonra böyle kalmak istiyorum ne yapmam gerekir. diyete devam etmem gerekir mi istediğim bazı şeylerden biraz biraz yesem kilo alır mıyım

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• diyet hayat boyu devam etmez

o yüzden diyet yapmamak beslenmeyi düzenlemek gerek

ne istiyorsan ye ama azar azar

yani çok canın çekmişse bir kaç lokma alır bırakırsın

onun dışında sana zarar verecek şeylerden mümkün olduğu kadar uzak durmalısın

spor yapmayı hiç bırakma bir de

o zaman formunu korumuş olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kilo vermeğeceğine inanmalısın ama bunu unutma

0|0
    0|0
  • diyeti bırak.. diyet geçici bir zayıflık içindir.. senin düzenli beslenme ve sporla dormunu koruman lazım.. canın ne istiyorsa ye ama ideal şekilde ye.. zaten vücudunu tanıyosundur hangi besin sende kilo yapıyor bilirsin.. ona göre beslen ve spor yap..

0|0
    0|0
  • bol sıvı,20.00 den sonra yemek yememek,salata:))yanı kolo almamanın en buyuk etkenı gec yemek yememek ve karbonhgıdratlı yıyeceklerden uzak durmak,yanı pılav ,ekmek gıbı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gün içerisinde orta dereceli hareketliysen yaklaşık 1200 kalori falan alcan. porsiyonların bir yemek tabağı değil tatlı tabağı ya da küçük bir tas olsun. aslında en önemlisi karnın doysun. çünkü doymiyinca abur cubur ne yediğini bilmiyosun kilo alıyosun.

0|0
    0|0
  • 1 sene bu kiloda kalman lazim onun dengeye oturmasi icin 1 sene kadar diyete devam etmelisin bu aralar bozma bence dikkat et verdiginden fazlasini alabilirsin

0|0
    0|0
  • 2 kilo aldım bir ara nasıl versem falan dedim hayatımda ilk defa diyet yaptım.

yapamadım yani.Herşeyi yedim ne istediysem 1 kilo vermişim devam ediyorum bakalım nolcak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...