Millet sevişiyo , yiyişiyo , iyi hoş da..

Millet sevişiyo , yiyişiyo , iyi hoş da..

Bu insanların öbür dünya inancı hiç yok mu?

Öldüğünde nasıl verecek bunların hesabını ?

Hiç ölmüyecek gibi yaşamanın mantığı nedir?

Zinanın günah boyutunu illa ki biliyorlardır.Ben bu tür insanların Allah'a inançlarının olduğunu düşünmüyorum.

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• nefsini kontrol edemiyor. zevkli geliyor. kolaya kaçıyor

bunun bedelide var tabi. onuda ödüyecek yapcak bişey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Evet sana katılıyorum. Allah'ın varlığına birliğine inanmasından ziyade dine olan bağımlılığı önemli. Sorsan herkes müslümanım der ama müslümanlığın şartını kimse sağlamıyor. Dinde zorlama yoktur diyip her haltı yapıyorlar

1|0
    0|2
  • İslamda zina yasak değildir sadece yaklaşmayın der... öbür dünya meselesine gelincede herkes bu dnyada zina etmeyi yiyişmeyi bırak söylediği boş sözün ettiği küfrün bile hesabını verecek... şimdiki insanların çogunun istediği şey şu

Ben namaz kılar oruç tutar içkimi içerim ama zinamıda yaparım herşey yaparım

ama şu var kimse 2 efendiye kulluk edemez. yani hem ŞEYTAN hem TANRI bu ikisine tapamazsın

1|1
    2|1
    • eksileyin eksileyin zevk tanrıçaları..

• Rab bana veya bize doğruyu yanlışı vermiş,günahı sevabı vermiş,insan günah işleyince dinden çıkmaz günahkar olur. Allah'a şirk koşarsa dinden çıkar veya verilen emirleri inkar ederse dinden çıkar.

Allah zinaya yaklaşmayın,zina gerçektende kötü bişeydir der,demekki zina cidden pis bişey.

Yaklaşırsanız günahkar olursunuz,dinden çıkmazsınız.

Benim bütün inananlara saygım var,en azından yaratıcıyı biliyorlar.

• Dedimya en azından yaratıcıyı biliyorlar...

İster tanrı deyin,ister ilah !

O Yaratıcı Allah'tır..

• Şeytan

Bir belde de kendi halinde yaşayan abit (ibadet ehl-i) bir zat varmış. Şeytan bütün gayretine rağmen bu abidi yoldan çıkaramamış. üzgün bir halde yürürken, ona bir kadın sormuş. Bu halin nedir. Niçin böyle üzgünsün demiş. Şeytan durumu anlatmış. Kadın bu iş çok kolay, bana bir hediye alırsan bu işi senin için yaparım demiş.

Bir gün sokaktan geçen abit kimsenin yoluna çıkmış kadın. Onu bir hile ile evine almış, sonra onu kurduğu tuzağın içine çekerek, önce içki içirmiş, sarhoş olan kişi ile sonra zina yapmış, sonra da kendilerini rahatsız eden kadının çocuğunu vurup öldürmüş. Şeytanın yapamadığı kadın içki ile yapmış.

0|0
    0|0
  • Herkes kendinden sorumludur.

0|1
    2|0
  • zina yapmak modernlik çağdaşlık laiklik olmus. zinanın sucunun kadın için recm oldugunu bilmiyolar yani taşlama insanlık dısı diyolar. ben bunları söylediğimdede yobaz oluyorum. hacıyı hocayı görüyoruz derler ya sanane onlardan. o insanlara göre bir dahamı gelcem. dünyaya yalnız diğer tarafada bir kere gtceksiniz hemde ebedi bizim kültürümüz bu değil

0|0
    0|1
  • Gerçekten toplum çok bozuldu... Hani herkes özgür de madem gizli yapın lan ne yapıyosanız demi ama... Yoldan çıkmamak çok zor bu devirde...

1|0
    0|0
  • Adamlar bir ülkenin ve ulusun emeğini ve dini duygularını sömürmekte iken zina mı suç oldu?

0|0
    0|0
    • konuyu saptırma

• sen git haberleri izle , burada kalabalık yapysn. nasıl bir kafa bu ya ? biz ne günahtr demiyoruz.sadece zinadan bahsediyrz.

• Tabi tabi..

• sanane kızım milletin yaptığından derdi tasası sana mı düştü sen kendine bak başkasının ne yaptığı sizi ilgilendirmez!

0|0
    2|3
    • sana ne benm sorumdan ahmak , kaybol

• 2 6 sadece rakamdan ibaret beyin olmayınca yaşın bir önemi yok gerzek :D

• puahahahaahahhahahahahahahh

• tamam rahibe. milleti yargılama.

0|1
    3|3
  • senin yaş kaç?

gel sevişelim :)

0|0
    1|0
  • Günah gibi bir şeye inanmıyorum tanrıya da

Hem istediğimi yaparım kime ne

0|0
    1|0
    • haklısın kime ne.zaten inanmıyorsun sorun yok

• 0|0
    0|0
    • erbaycım linklerini al ve kaybol

• :D

• hem sen neden bana mesaj yazmıyorsun ve konuşmuyorsun da, buralarda böyle gizli gizli işler çeviriyorsun :))

• İnanmıyorlar demekki

0|0
    0|0
  • Hadi keyfine bak inan bana
    Aldanma öbür dünyaya
    Hayatı yaşa korkma
    Öbür dünyayı sorma
    Hayatı yaşa

0|0
    0|0
  • Burayı okurken bile kızların profiline bakasım geldi :)) Herkes herşeyi biliyorda doğanın kanunu bu.seviş sevişin cinselliğe can verin :)

0|0
    0|0
  • o dediklerinişu anyapmadım ama dindar biri değilim herşeyim iilkimle yaşamak istememden insanların kendi düşünce tarzları vardır onlara göre normal size göre ya da dinimize göre yanlış olsa dahi ki kimse dinini dört dörtlük yaşamıyor

0|0
    0|0
    • ben de dindar sürekli namaz kılan biir degilm ama bu kadar rahat bir şekilde duyarsızca zinaların yapılması gerçekten çok şaşırtıcı.

• Sen sanki tertemizsin. Hiç sevişmedin falan hiç sevgilin olmadı değil mi ? Senin gibilerin geçmişi daha kirli oluyor genelde .

0|0
    0|1
    • bence sen annen ve varsa da kız kardeşinin geçmişi ile ilgilen zira senin gibi birinin var oluşu kirli bir geçmişle paraleldir diye düşünüyorum.saygılar.

• bilmeden konuşma aslanım. Özel lisede okudum istesem orada istediğimi yapardım meraklısı çoktu. Arkadaşların %99'u genel eve giderdi ya da kız arkadaşları ile yatıyorlardı. Kaç kez zorla genel eve götürmeye kalktılar, kaç ev ayarladılar kız ayarladılar ama yok dedim. Hatta çekinme sıkılma istediğin zaman söyle ayarlarız biz sen yeter ki iste dediler ama yok dedim. Herkesi kendinle karıştırma tamam ?

• Sen kimsin ki inanan ve ya inanmayan diye ayırt edebiliyorsun.

0|1
    0|3
    • sana giren var da çıkan yok. kes sesini

• Karıştırma her şeyi yaratana ucube .

Bamya konusun da söz veremem , onun da bir şanı var :D

• yav he he

• aklı olan evlenmeden sevişmez, sevişende çöp olur

0|0
    0|0
  • Dötlerine şeytanın çatalı girecek

Not : Bende yiyiştim

0|0
    0|0
    • sana da güzel giricek en okkalısından

• benim ölüm ve ahiret inancım o kadar çok ki o kadar sıkıntılarla sınanıyorum ki haramdan uzak durmayı en iyi ben anlarım.siz sevişin .ii akşamlar.

• Anladım sanada

Kızlar Ne Diyor 6

• herkes kendinden sorumlu

günahı sevabı kendine

inançlısı var inançsızı var

inanlar ona göre yaşıyor, umursamayanlarda inanmayanlarda ona göre yaşıyor

kimi sonunu düşünmüyor

kimi umursamıyor

kimi düşünüp ona göre davranıyor

herkes bildiği gibi yaşasın, istediği gibi yaşasın

hoşgörü lazım, saygı lazım ( herkes için)

0|0
    0|0
    • eyv , ama bu hoşgörü diğer tarafta pek işlemeyecek , önemli olan da odur.

• ona karar verecek olan da biz değiliz ki

islam hoşgörü diniyse

ayet de senin dini sana benim dinim bana diyorsa

en yaşantınla, davranışlarında, sözlerinle örnek olursun

baskıyla, zorla, saygısızlıkla güzellik iyilik olmaz

sevdirmek lazım dini, tatlı dil lazım

öbür dünyada yargılayacak olan biz değiliz bu dünyada da biz değiliz

malına namusuna inancına baskı vardır saldırı vardır savunursun o da hak

değilse gerek yok

• herkese laf yetiştirip cevap yazıyorsun ama soru soruyorsun yorumlar da bu yüzden var zaten. soru soruyorsun küfür yazmadıkları sürece ter ters cevap verme hakkın olamaz. cevapları kaldıramayacaksan soruyu yazma o zaman. soruna gelicek olursam kur an ı kerim defalarca değiştirildi. şu anki dini kitapların hepsi değişmiş halde yani neyin doğru neyin yanlış olduğu belli değil. bana göre sevişmek seks yapmak , sevdiğin ya da çekici olduğun biriyle bunları yapmak ne günah ne de ayıp birşey olamaz. hem kadın hem erkeklerin doğasında var. illa evlenmeyi beklemek garip bana göre.

0|0
    0|0
    • kusura bakma canm ya , ahh ne hoş iyi ki zkşyosnz mu demeliydim ? ayrıca sorum ve yorumlarımla alakalı yorum yapma hakkın yok. açık ve net.

• sana gel soruma cevap ver diyen oldu mu ? seni bağlamaz benim soru sorma ve cevap veriş tarzım. işine bak sen.git seviş yiyiş vs bişiler yap

• kur an ı kerim e inanıyorsun belki de okuyorsun ve insanlara böyle mi davranıyorsun. tamam senin zannettiğin islamiyet buysa yanlış bil yani. saygılı olmanı da yazıyor. okumadıysan bil. ben okuduğum için biliyorum

• inanç ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum

her şey vicdanında biter sonra çek dur azabını

1|1
    0|0
  • Sitenin çoğu ateist canım :)

Ahiret inancı olmayandan ne bekleyebilirsin ki ?

2|1
    0|1
  • Ahirzaman alametlerinden ornek veriyim; zina cogalacak, Gencler gunaha cok meyledecek, Olum unutulacak dunyaya dalinacak. Dahasi da var ama bu konuyla ilgili bunlar. Gercekten hepsi olmus durumda. Dunyaliklar cazip geliyor. Olum yok sanki.

0|0
    0|0
  • HristiyanKiprianus neden engelledigini sorabilir miyim? :/

0|0
    0|1
Yükleniyor...