Vicdanınızın sesini dinlerminiz??

bazen çok kötü bir durumla karşı karşıya kalmışsınızdır en yakın arkadaşınız tarafından ihanete uğramışınızdır..sevgiliniz aldatmıştır sizi..yada hayat sizi öyle bir duruma itmiştir ki sizi içiniz intikamla dolmuştur...tam sizde ona kötülükle karşılık vericekken içinizdeki o ses (vicdan) size yapma sende onlar gibi olma der...yada yaparsanız çok kötü şeylerin olacağı onun ailesinin hayatının maffolacağı aklınıza gelir ve size yapılan yanlışa rahmen içinizden gelen sesi dinlermisiniz yoksa yine intikam alırmısınız?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bana taş atana tabiri caizse ekmek atmayı tercih ederim üzen kendine üzer aldatan kendine aldatır ...

Belki farkında olmadan bana insanlara güvenmemem gerektiğini öğretmişlerdir :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben çok vicdanlı merhametli biriyim bir böceği bile öldüremem kıyamam. Fakat hayatımda tanıdğım bir kaç insan var ki bir suçu cezası olmasa ya da günahı olmasa diyeyim binbir işgenceyle heryerini doğrayarak kesebilirim.

0|1
    0|0
  • Dinlerim her zaman malesef hepte yanilirim

0|1
    0|0
  • Acıma acınacak hale düşersin demiş atalarımız...

0|1
    0|0
  • Dinlerim herzaman

0|1
    0|0
    • bencede sana kötülük yapana sen iyilikle karşılık ver diye bir söz vardır ya..belkide onunda değişmesine vesile olursun..en azından başkalarına yaparken senaklına gelirsin belkide yapmaktan vazgeçer

• icimdeki sesi dinlerim ve Rabbime siginirim intikam duygumu bastiririm cünki karsidakine en güzel cezayi Yaradan verir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir söz var cok severim iyilik yap denize at balik bilmezse Halik bilir derim..

İntikam almakla zaman kaybetmem öteki dünya var orada hakkimi alirim.

0|1
    0|0
  • Evet, dinlerim...

0|1
    0|0
Yükleniyor...