Yılbaşını özel birgün kabul edip kutlamayı doğru buluyor musunuz ?

Yılbaşını özel birgün kabul edip kutlamayı doğru buluyor musunuz ?

• Evet
    71% (10)56% (5)65% (15)Oy Ver
  • Hayır
    29% (4)44% (4)35% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hastalıklı beyinlere lafım yok neymiş gavur icadıymış tamam o zaman sen kutlama

Yılbaşına GAVUR İCADI DİYENLER Türban Takke ve cübenin YAHUDİ İCADI olduğuna ne buyururlar ?

0|1
    0|0
    • kardeş türban takke cübbenin yahudi icadı olduğu da nerden çıktı ? ilk defa senden duydum. kaynağını atarsan sevinirim.

• Araştır güzel kardeşim

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğrular veya yanlislar yoktur kutlamak isteyen kutlar, ben sahsen ozel bisey yapmam keyfime gore hareket ederim.

0|0
    0|0
  • Bi fincan kahve yapıp mumlarımı yakıp evde yalnız oturup kitap okumak yılbaşı kutlamaktan sayılıyorsa sanırım ben yılbaşı kutluyorum.

0|1
    0|0
  • Özel bir gün kabul etmiyorum, ama eğleniyorum.

0|1
    0|0
  • Hiç yoktan eğleniyoruz işte. Ben doğru buluyorum.

0|0
    0|0
  • neden olmasın her kes özgür

0|0
    0|0
  • Yılbaşı olduğu için değilde ertesi gün tatil diye toplaşırız arkadaşlarla gerisi spontane

0|0
    0|0
  • dogru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • evet sonuçta yeni bir yıla başlıyosun ama bn öyle çam ağacı falan almam ailece bir tavuk alırız kızarmış.birde pasta alırız birde kola çerez tamam işte...2013 çok uğursuz geçti ya hep ölenler çokk oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aa olmaz olurmu mekan sahipleri için çok özel bir gün sağlam geçiriyorlar :D

0|0
    0|0
  • Hristiyan Türk Soydaşlarımızın Noel'i kutlu olsun.

0|1
    0|0
  • yılbaşı gavurların icadı değil, tamamen mezopotamyadaki Türklerin bir geleneğidir. ocak ayından sonra güneş daha çok ortaya çıkıyor ve o zamanın insanları için güneş çok önemli. ekinleri için, havalar için vs. bu yeni yılın gelmesini hediyeler ile kutluyorlar çünkü bu aydan sonra daha bereketli oluyor her şey :))))))))

0|0
    0|0
  • Yılbaşını ailecek toplanıp bişiler yiyip eğlenerek kutluyoruz. Bir sakıncası yok. Koca ve kötü bir yılı arkada bırakmanın sevinci güzel temenniler falan :D

0|0
    0|0
  • Belirlenmiş günlerde eğlenme, toplanma zorunluluğunu saçma buluyorum.

0|0
    0|0
  • i dont care.

0|0
    0|0
  • bana eğlence olsun alkol olsun. oturup noel babayla bile içerim a.q asdhaskdh

1|1
    0|0
  • herkesin 1 gün bile olsa eğlenmeye ihtiyaçı var bnce

0|0
    0|0

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...