Küçükken 1. 2. sınıfta hiç altınıza ettiniz mi?

küçükken 1. 2. sınıfta hiç altınıza ettinizmi ben etmiştim 3 kere felan şimdi hatırlayınca ağlayasım geliyo len ı çok utanıyorum hemde çokkk :(

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• dün yazmıştım. bir de buraya yazayım ashdalsk

ilk okula gidiyordum. eve çok yaklaşmıştım ki aynı senin olay gibi oldu ve birden çişim geldi. neyse ki eve girmeme sadece saniyeler vardı. "ben öyle sanıyordum" zile bastım bastım kimse yokkk. 5 dakika kadar kapıda ellerim kasıklarımda kendimi sıkar halde bekledim. o ara annem geldi ve anneme titrek bir sesle;

-çabuk kapıyı aç dayanımıyorum dedim.

annem tam kapıyı açıyordu ki... bende müthiş bir rahatlama oldu ve anneme dedim ki;

tamam anne acele etme artık, gerek kalmadı asdkhgaskdhaskhdkasl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır .

0|0
    0|0
  • Sınıfta yapmadım ama eve kadar tutamadım olmuştu çocuktuk o zaman okulda yaımda oturan kız yapmıştı ve hiç bir şey söylememiştı ben farkketmiştim bıraksan hiç söylemıyecek çok ağlamıştı kız sonra

0|0
    0|0
  • Hiç etmedim :D ama sınıfta edenler vardı :D derste salıp salıp ağlıyordu keratalar :D

0|0
    0|0
    • ben ağlamıyodumda bendeki sorun neymiş acaba şimdi aklıma gelse ağlıyasım geliyorr hemencecik :D

• ağla tutma içinde :D

• 1. sınıfta okuldan cıktım ölüyorum tuvaletımden tam apartmanın yanına geldım cissssss tutamadım :)

0|0
    0|0
  • niye gizlisin :)

0|0
    0|0
    • karizma çizilmesin diye :D

• muhaha benimde başıma geldi eve dönerken

evi grdüm mü kapaklarda zorlama oluydu kaçakta oluyodu tabi arada :)

• bn etmedim ama edenler vardı

0|0
    0|0
  • Yok hayır etmedim ))

0|0
    0|0
  • yok ama yanımda oturan kız bir hapşurmuştu 3. sınıfta burnundan bir kova sümük çıkmıştı :D o görüntüyü hiç unutamam :) ama dalga falan da geçmedim ne bileyim olgunmuşum heralde :) geçen yolda gördüm kızı o beni tanımadı ama ben tandm taş gibi olmuş :D

0|0
    0|0
    • yuh bee ama kız şanslıymış ne güzel büyüyünce taş gibi olmuş :D

• aynen şimdi öyle hapşursun burnunu ben sileyim o derece yani :D

• 1.sınıftayken sanırım yapmıştım evet hoca da çk sinirliydi bayan olmasına rağmen döverdi yani sanırım bunun da etkisi olmuştu.ama 2.sınıfta hiç yapmadım sadece bir kere sıraya kusmuştum ama bu daha da iğrenç kanımca :) ama 2.sınıfta bir arkadaşın kaçırdığını hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • hayır hiç işemedim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• valla anasınıfında kaçırdım sadece. bu da illüminati'nin tezgahı yüzünden oldu

0|0
    0|0
  • altıma etmedim de sınıfa kustum

0|0
    0|0
  • et kaçırmıştım belime hırkamı baglayıp en son ben cıkmıştım sınıfta ama anlayanarda oldu tabi oturdugum yer ıslaktı utan erici brseydi

0|0
    0|0
  • evet kaçırmıştım ama sinsiliğimden dolayı kimse anlamadı.

0|0
    0|0
    • ne yaptın ki :D

• kışındı zaten 40 derecelik sınıfta kaşe montumu giydim doğal olarak terledim ve çıkarıp terledim dedim flkdjjgdflkfljjklfdldjk

• hahaha Allahım yarabbbim hiç aklıma gelmezdi süpersin yaa :D

Yükleniyor...