Beni mi seviyo başkasını mı ?

okulda bir çocuk var ben ondan hoşlanıyorum sürekli bakışıyoruz durağın orda tesadüfmüş gibi karşıma çıkıyo etrafımda dolaşıyo hatta bir defasında hiç geçmediği bir yoldan ben varım varım diye geçti yani baya beni takip etti sonra durağa geldik etrafımda dolaştı sonra yanımdan geçerken bakıyomuş gibi yapıp tam yanımda durdu ve yüzüme dikkatlice baktı.zaten beni beğendiğini öğrenmiştim.ama ben orda onu görmemiş gibi yaptım heyecandan.sonra tekrar arkama geçti duvara dayanıp beni izlemeye başladı.mesela ben onun kardeşiyle konuşuyodum ama kardeşi olduğunu bilmiyodum sonra o kızı bahane edip yanımıza geldi tabi biz hiç konuşmadık.bugün de ben merdivenden inerken o da çıkıyodu.onun yanında arkadaşları vardı benim de bir arkadaşım vardı ve çocuklara ayşe bu (ismimi sallıyorum) dedi.onlar da dönüp baktı. durağın orda da biz arkada takılıyoduk o da arkada takıldı. ön tarafa gelince öne geldi. ama bir sorun var bizim sınıfta bir kız var hiç güzel değil kokoşun teki ben zaten güzel bir kızım ki o kızı solluyorum ama ben sınıfta yokken sınıfa gelmiş o kızın arkadaşına nerde diye sormuş.bizim kızlar da noluyo diye sormuşlar kızın arkadaşı bu çocuğun kızdan numarasını istediğini onu sevdiğini söylemiş ama asıl kız da bizim aramızda bişey yok arkadaşını ayarlamak için yanıma gelip duruyo demiş.bide bir detay daha var ben twitter kullanmıyorum ama onun tweetlerine bakıyorum ulan sadece bir harf yaz ben konuya gircem yeter ki bir işaret ver yazmış başka birini mi seviyo diye korkuyorum çünkü ben twitter kullanmıyorum harf yaz falan sanki twitterı olan birineymiş gibi geldi.lütfen yardım edin bu çocuğu anlayamadım ben :(

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Seni çok seviyor (:

0|0
    0|0
  • seviyor diyelim egon tatmin olsun

0|0
    0|0
  • Şiir yazmışsın hiç usanmadan seni seviyor işte fazla naz yapma kaybedersin he de gitsin

0|0
    0|0
  • cocuk sana sırılsıklam asık olmus :)

0|0
    0|0
    • halay çektim geldim yaa çok sevindim yorumuna :D ama hep umutvari şeyler söylemeyin eğer bir sorun gördüysen lütfen söyle çünkü üzülmek istemiyorum veya alay konusu olmak falan.

• anlattıklarını okuyunca asık oldugunu goruyorum :)

• okumayanlar sukulasın :D

0|0
    0|0
    • ya uzun ama noluurrr okuyun :(

• benim sevgilim olmadıgı için anlamıyorum aşk işlerinden :D

• ya illa bir fikrin vardır ama sonuçta hemcinsin :D

Kızlar Ne Diyor 4

• COK UZUN YAZILRINOKUMAK ICIN SABIR GEREKIRR AMA... ZAMANLA HERSEY BELLI OLUR HEMEN OYLE KENDI KENDINE GELIN GUVEY OLMA ..SONRADAN UZULEBILIRSIN HERSEY ZAMANLA OLUR SANA BOS OLUP OLMAMSINI ZAMANLA OGRENIRSIN

0|0
    0|0
  • hayır beni seviyooo

0|0
    0|0
  • bende buna benzer bisidicem yaa ama soru hakim yok yeni yuye oldugum icin

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa açıl çocuğu sen annem. Yoksa kafayı yersin şurda takip etti burada ne yazmış acaba başkasını mı seviyor diye. Kaybetmezsin bişey canım zaten takip ediyor ki birşeyler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...