Tanıdığınız bir kız sizi ziyaret etse tepkiniz ne olur?

Bu sorum sadece erkeklere gelsin.şimdi diyelim çok samimi olmadığınız sadece tanıdığınız bir kız var.bu kız aynı zamanda meslektasınız.birgün siz işyerinizde çalışırken bu kız ziyaretinize gelse ne düsünürsünüz beyler?tepkiniz ne olur?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• iyide ne varki bunda çok kez yaşamışımdır sen neyin cevabını almak istiyorsan soruyu tam olarak öyle sor.

0|0
    0|0
    • Sorum gayet acık.böyle bir durumda erkeklerin tepkisi ne olur onu ögrenmek istiyorum.

• hoş bir şekilde karşılar çay kahve yemek ikram eder yavşak değilse asılmadan sevgiyle uğurlar.

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne istiyorsun diye sorardım direk açık sözlü olarak.Ama çay kahve sööylerdim uygun bir dille "hayırdır yardımcı olabileceğim birşey mi var" derdim.Ama bir dakka ya ben zaten bunları çok yaşadım hatta hiç tanımadığım bir satış görevlisi bayanın işyerine gelip 40 yıllık asker arkadaşıymışız gibi konuşmaına bile şahit oldum.Bana çoluk cocuk nasıl diye sordu,Hamdolsun iyiler demek zorunda kaldım bozup atmamak için.

0|0
    0|0
  • Şaşkın ördek gibi bakarım :D sebep ararım bulamazsam rahatsız olurum.Çünkü pek samimi olmadığım kişiyle ne konusabiliim kii

0|0
    0|0
    • Unutma meslektassınız ama...

• Meslekdaş olmak beni ziyaretini gerektirmez ki :( hiç tanımadığım birisi gelsin bana bende aynı işi yapıyorum desin tanışmak istiyorum sizinle desin daha cok konu konusurum aynı meslekteyiz.Ama benim bir arkadaşım gelirse o kişi ile mesleki şey pek konusulmaz azda olsa bir samimiyetim vardir samimiyetim kadar konusurum

• buradan geçerken uğramıştır derim ne varki bu tip şeyler güzel şeyler bende yapardım aynısını bir bayan arkadasıma ama değişik bir niyetle değil sadece ziyaret

0|0
    0|0
  • kesinlikle bir art niyet aramam. akışına bırakırım zaten kendisi belli eder bir müddet sonra. o anın tadını çıkartırım

0|0
    0|0
  • kesin bir çıkarı vardır derim :))

0|0
    0|0
  • bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptüü?

1|0
    0|0
  • bir şeyin peşinde olduğu kesin.diye düşünür bir süre sonra da onu öğrenirdim.

0|0
    0|0
  • hoşuma gider

0|0
    0|0
    • Neden gider :)

• ya aslında cinsel bir düşüncem yok baştan söyleyim bu gülmenin altındaki yatan fikrin neden hoşuma gider eger ki ben yalnız yaşıyorsam gelirki yalnız oldugum içinde canım sıkılır onun gelmesi ile sohbet ederiz ve sıkkınlıgım gider

diye hoşuma gider

• hayırdır seni buraya getiren nedir :)

0|0
    0|0
  • şaşırırdım

0|0
    0|0
  • Açık açık sorarım hayrola ne oldu diye hiçte çeknmem

0|0
    0|0
  • bana oldu bu normal karşıladım

0|0
    0|0
  • hastaysam filan ziyarete gelmiş derim

aksi taktirde aha yavsıyoo :D

0|0
    0|0
    • Yavsamakla ne alakasi var ?

• Soruyu dikkatli okuyun lütfen kız meslekdasınız ve sizi isyerinizde ziyaret ediyor.

• ben içi fesat adamım her şeyden bir mana cıkarırım ben öyle düşünüyorum başkası ne düşünür bilemem :)

• hangi dağda kurt öldü derim :) ama kıza bağlı. benim yapamadığı o yapmışta diyebilirm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...