Sevgili bulunca en yakın arkadaşını satanlar..

sevgili bulunca en yakın arkadaşını satanları ben anlayamıyorum anasını satiim ulan benim böyle bir şansım olsaydı ücretsiz bile verirdim sevgili bu boru mu?

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• Çok kötüsün annem :) Sevgili uğruna arkadaş satılır mı yahu... Sevgili bir gün gider, yine arkadaşına kalırsın. Desem de inanma. Ben arkadaşımı satmadım da ne oldu sanki? Zamanı gelince o beni sattı. Bedavaya ver, değmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• En yakın akadaşımla bile çok sıkı fıkı olmadığımdan sevgilim olduğunda bu tip problemlerim olmuyor :P Her gün her gün yanında bittiğim arkadaşlarım olsaydı belki problem olurdu... Sevgili gelir geçer arkadaş kalır diyorlar da sanki arkadaşlar gelip geçmiyor mu, hepsi aynı...

0|0
    0|0
  • iğrenç nefret ederim o tip insanlardan ya. sevgiliyle ayrılırsın biter ama gercek arkadassa yazık olur. bende yasadım zamanında arkadasım için sevgilimle görüsmüodum zor zamanlarında yanındaydım.. onun sevgilisi olduğunda beni anında satısa getirdi. simdi onlarda ayrıldı yine her zaman olduğu gibi yanındayım :)

0|0
    0|0
  • Haklısın ırıspımm :D

0|0
    0|0
  • ahaha ama sonra sevgilin gidince arkadaşının güzel arkadaşı olursa arkadaşını çok ararsın sadasf

0|0
    0|0
  • Onlar zavallı, eksik insanlar azizim.

Sonra sorsan hayatlarındaki en değerli kişi sevgilileri :))

Tekmeyi basınca da ailem arkadaşım canlarım ciğerlerim.

Puuffff.

0|0
    0|0
  • sitemiz yegane bir tanecik ırıspısı var zaten ne diyeee sinirlendiriyosunuz adamı bea bulun ırıspıma bir sevgiilii :D

0|0
    0|0
  • yaptın yıne ırıspılıgını .DD:D:D

0|0
    0|1
  • sevgilin seni bırakınca g.t gibi ortada kalıp kanka peşine düşecek sensin :D

0|0
    0|0
  • o dediğinden 2 tane var bende

0|0
    0|0
  • Onlara kolpa derler.

0|0
    0|0
    • Ne kolpası lan resmen yavsak denilir at çöpe gitsin neyapım ben öyle arkadası, sana bikere hata yapanı affedersen kabullenırsen o kısıye hata yapmak için bir fırsat daha tanımıs olursun yanı bu boyle devam eder yanı olmasa bile senı bikere satan birine nasıl guvenebilirsin ki hemde kız için yemişim ben öyle arkadası yolver gitsin patronların söyle bir terimi var '' Sana iş, bana işçi çok'' o işçi gitti diye patron batmaz Bunun sonu yok yanı

• Çocuk sen IQ nu bir ölçtür. Pratik zekanı ve akıcı konuşmanı genlerine mi borçlusun artık bilemem de değerlendir derim. :)) Ayrıca asabiyet hat safhada biraz sakin.

• Ölçtürmeye gerek yok sonuc ne olursa olsun bana bir faydası olmicak bosa zaman kaybı oraya git ugras sıra bekle falan gerek yok yanı :D

• Satmayan bir tane var mıa,q

0|0
    0|0
  • aşık olduğum adam iiçin herkesi gözümü kırpmadan satarım ben tüm arkadaşlarım umrumdışı :)

0|0
    0|0
  • Satar ben satmam ama o satar eminim cok firlama cunku :S:D

0|0
    0|0
    • Ozaman ona farkettirmeden sende onu becereceksin :D Bu işler baska turlu yurumez :D

• sonra terk edince sevgiliyi gelip aglayanlar

0|0
    0|0
  • ayrılınca gelir sende onu satarsın:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Anasını satıyım sanki dostumla bir ömür yuva kurucam onunla çoluk çocuğa karışıcaz.. Töbe yarabbi.. Öyle dostlar benden uzak dursun.. En iyi dost az meşgul edendir. Sevgili olduğunda sevgiliyle meşgul olmak satmak değildir. Yeri gelir ben de ona bu erdemliği gösteririm, biriyle birlikte olmak herkesin hakkı.

0|0
    0|0
  • Öyle insanlar çok.

0|0
    0|0
  • Dostum yorumları okudumda adın ırıspı diye herkes sana manıta buluyor bende mı erkegin ırıspısı olsam napsam? :D Kızlar bana da bulacakmısın ?=? :D :D

0|0
    0|0
  • daha sevhilim olmadı ama olsada kimse için kimseyi satmam kişiliğime ters

0|1
    0|0
  • pek sevmem ama şöyle bir şeyde var sevgili ile arkadaş bir olmaz :)

0|0
    0|0
  • genelde kız arkadaşı bile olmamış tiplerin sergiliyebileceği komik bir durum:

0|0
    0|0
  • nick entry uyumu

0|0
    0|0
  • bay ırıspı soruna 5 yıldız verdim.

0|0
    0|0
  • merhaba bay ırıspı

gule gule bay ırıspı.

0|0
    0|0