Sizce bu kızların ne zaman akılları başlarına gelir?

Sitede bi çok soru soran kızın dert yandığı bir duruma söz değinmek istiyorum.Bir ilişkiye başlar erkek onun tüm duygularını bedenini kullanır alacağını alır bi zaman sonra sıkılır aşk meşk biter terkeder.

Sonra bu kızlar kendi rızaları ile beraber oldukları halde ! beni kullandı hayatımı mahfetti ne yapacağım der.

Bu kızlarımızın akıllarının başlarına gelmesi için ne denmeli?

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• OO daha niceleri var bi erkek soru acmıstı hatta kız bekaretini aldıgı icin koz olarak kullanıp bunu sürekli arıyor tehdit ediyor benimle evlenmek zorundasın diye evlerıne gıdıp rezıllık cıkıarıyor daha neler neler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızların çoğu kafalar evlenirim diye beraber oluyor erkek arkadaşlarıyla. Karşılıksız, beklentisiz seven insan az... Bekaretin, cinselliğin evlilik için silah olmadığını herksin anlaması lazım, sadece kızlar değil ama kızların davranışını siz beyler belirliyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Bence kızlar kendi istedikleri doğrultusunda bişiler yaptıkları zaman çok ta pişman değiller ama erkeklerin bakış açısı kullandım attım yönünde olduğu için bundan rahatsızlık duyuyolari.

2|0
    0|0
  • Akıllarını başlarına getirebileceğimiz insanlar var , getiremeyeceğimiz insanlar var. Bunlar yaptıkları ilk hatadan sonra ders alıyorlarsa iyi güzel , almıyorlarsa bundan sonra da almazlar... Çok düşünmemek lazım eğer o tür biri değilsen

0|0
    0|0
  • bi insana kimse zorla birşey yaptıramaz...bu yüzden üste çıkmak için derler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...