Gençlik ve spor bakanı..

Gençlik ve spor bakanı değişti bu konu hakkında ne düşünyosunuz iyi mi oldu kötü mü ?

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

• Kabine sisteminde herkes görevini devretti sanırım ben Suat Kılıç'ı pek sevmem daha doğrusu çoğu Galatasaraylı sevmez ama 2.5 yıllık görevinde de adam bir sürü tesis,bir sürü spor okulu bir çok dopinge karşı mücadele verdi yine de takdir edilir yeni göreve gelen yine Kılıç soyadlı bakan başarılı olur mu bilmem ama umarım haklı ve adaletli bir yönetim olur bundan sonra

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• mantıklı konuşan tek adamdı

1|1
    0|0
  • ne üzüldüm ne üzülmedim açıkcası :D

0|0
    0|0
  • kına stoklarından kim haberdar edecek artık bizi olmaz ki ama :(

0|0
    0|0
    • hahahaha bulurlar birini sen yeter ki iste :))

• hadi ya öylemiymiş :D adamın Beşiktaş Kongre üyesi olduğunu bilmiyorsun sanırım :D sıkıntı yok bu da akp li pek umut yok ;)

• :)

• benim işim olmayan klisenin papazını diye bir laf vardır bilirmisin :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • katılıyorum inşallah bence de hayırlısı olsun güzelim sporumuzu lekeden kurtarsın

Erkekler Ne Diyor 10

• Kayınpederi yolsuzluk yapmış o yüzden gönderildi :/

Çok severdim gençlere hizmeti büyük olmuştur her zaman destek vermiştir, birçok yenilik getirerek nerdeyse 1 twitle sorunlarımızı çözmeye kadar yakınlaşmıştı bize, gitmesine çok üzüldüm gençlik ve spor bakanlığı böyle bakanlarla ilerleyebilir kanımca..

İnşallah yeni bakan bundan dahada iyidir ama pek sanmıyorum :(

0|1
    0|0
  • Başbakanın getirdiği bir adamın iyi olması beklenebilirmi?Siz hala bazı şeyleri anlayamışsınız Suat Kılıç gitmiş onun yerine bu gelmiş bunların hepsi hikaye bütün bakanlar başbakanın talimatlarıyla çalışıyor Suat Kılıç ve Demirören sadece bir piyon önce baştakinin değişmesi lazım

1|0
    0|0
    • birader işin içine siyaseti sokma sadece sorduk değişiklik nasıl farkeden bişey olmıcak dsen de yeter

• Niye siyasete karşı bir alerjinmi var yoksa söylediklerim zorunamı gitti

• siyaseti sevmiyorum hiç bir zaman da ne konuşmasını ne adını duymasını yalandan başka bişey değil konuşulan ortamı terk ediyrm o yüznde konuşma

• bana faydası olmayan kilesinin papazı misali :)

0|1
    0|0
  • Suat Kilic'i basarili bulur ve severdim ama guven bunalimi yasandigi buyuk savasta cemaate selam cakan her bakan gitti. Belki guveniliyordu ama prensip olarak bu uygulamaya gittiler.

0|0
    0|0
  • ne fark edecek ki.spordan anlamayan biri gitti diğeri geldi.

0|0
    0|0
  • Tek uzuldugum adamdi suat kilinc adam gibi adamdi valla ha uzuldum yediler adami ...

0|0
    0|0
  • suat kılıç iyiydi sanki ama bunu bilmiyom bakalım ilerde belli olur :)

0|0
    0|0
    • aynen kardeş belli olur ilerde bakalım nolcak :)

• Brmen yeni kabineden suat kilic ve egemen bagişa çok uzuldum.

0|0
    0|0
  • öncekinden memnunduk

0|0
    0|0
  • eskisi mi yenisi mi? ya da boşver ikisinden de bir b*k olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...