Berber Kaşların Ortasını Alır mı?

Berber Kaşların Ortasını Alır mı? Benim kaşlarımın ortasında tüy var gibi al desem alır mı? Yaşım 18 daha ondan tecrübesizim abiler.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle berber olanlara değil de kuaför tarzı, daha böyle teknolojik aletlere sahip bir yere git. Gerçi oralar da berberlere göre biraz pahalı oluyor ama her zaman istediğin şekil kesiyorlar ve tam yaptırmak istediğini yani kafandaki modeli yaparlar

0|1
    0|0
    • Şekil değil abi de sadece kaşların ortasında tüy gibi belli oluyorlar onları

• Alırlar merak etme. Utanma, sıkılma sonuçta sen paranı veriyorsun onlarında işi bu ;)

• Sağol abi şimdi gidip diyim o zaman alabilir misiniz diye

Kızlar Ne Diyor 2

• annen ya da kız kardeşin varsa onlara aldır. ben abiminkini alıyorum cımbızla

0|1
    1|0
  • Alıyo berberler sir agda bile yaptrio erkekler yüzüne

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tam ortayı tutturamayabilir en nihayetinde bir beber geometri profesörü değil

1|1
    0|0
  • Tüy dediğin, kadınların kıla tüy demesi gibi mi yoksa bildiğimiz tüy gibi mi?

Alır abisi, alır.

0|1
    0|0
    • Tüy abi daha ama belli oluyor

• Evet ağda ile aldırabilirsin.Ama benim önerim cımbızla kendin alman.Nedeni ise ağda gözenekleri açar ve daha gür çıkar.

0|1
    0|0
    • Cımbızla alırsam ne kadar sürede tekrar alırım abi

• Alma kalsın takıntı yapmışsın sonra çok uğraştırır.

0|1
    0|0
    • Ama belli oluyor abi

• Aldıktan sonra dahada çok çıkmaya başlayacak sorun etme sen. Bir de alındıktan 3-4 gün sonra kıl kökleri belli olunca kötü durur.

• Tamam biraz daha düşüneyim o zaman ama böyle giderse bunlarda çıkacak gibi :S Hiç çözümü yok mu abi

• delikanlı adam kaş almaz yiğen

0|1
    0|1
  • kaşta alıyorlar ağdada yapıyorlar berbere değil düzgün bir kuföre git.

0|1
    0|0
    • Bulabilirsem gideyim abi tamam sağol

• kuaförlerin hemen hemen hepsi bakım yapıyor berber başka bir kavram.nerdesin bilmiyorum ama etrafında çok sayıda kuaför vardır zaten sor bu ayıp ya da utanılcak bir durum değil metrosexuel kavramı çıktıktan sonra çok daha fazlasını yaptırıyor erkekler.

• Teşekkürler abi tekrar

Yükleniyor...