Kapat

Sen erkek! Şu kadın var ya evleneceğin kadın...gerçekten bak ona, onun yerinde olmak ister miydin?

Sen! kadınının evinde oturması, sana ve çocuklarına bakması gerektiğini düşünen kişi... Sen şimdi çıkmış istediğin gibi geziyorsun dilediklerini yapıyorsun ya.hayatının en unutulmaz anılarını özgürlüklerini listele..mesela geçen yaz arkadaşlarınla tatile çıktın, , hani üniversiteye giderken başka şehre ailen omuzlarından sıvazladı, hiç yasak olmadan kota olmadan, hani geçen gün dostlarınla içip eğlendiniz ya, saat hiç farketmez akşamın bir vakti halı sahada top koşturdunuz... ne isterseniz yazın buraya, ne yapmaktan keyif alıyorsanız. erkek adamsın sonuçta birde seks var tabi en unutulmaz anlar diye adlandırıp fantazilerinizi listeleyebildiğiniz... yada ne bilim daha bir dolu şey kimseye bağlı kalmadan yaptığınız işte sıralayın onları tek tek...

Şimdide napın biliyor musunuz? slin hepsini silin tüm anılarınızı yerini tüm gün evde oturup temizlik yapan ve çeyizini hazırlayan birisi olarak doldurun. Kim bilir sizi yartgılayabilecek dövebilecek aldatabilecek birisini beklediğiniz kişinin bilmeden hayalini kurarak dört duvar arasına ekleyin resminizi...

SAhip olmak istediğiniz bu kadın figürünün yerinde olmak ister miydiniz?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• yaaaa o dediklerinin hepsini fazlası ile yaptım gerçekten. hakkını verdim o çağların :D ama gel görki 18 yaşımdan beri ailemden ayrı bekar evimde yaşıyorum. ve son 3 senedir işten eve evden işe. kendi temizliğimi bulaşığımı ütümü yemeğimi herşeyimi çok güzel şekilde keyifle yapıyorum .) eski zamanlarımda olduğu gibi nerde yatıp nerde kalktığımın belli olmadığı günler hiç güzel değil. yani kızlar olarak öyle şeylere özeniyorsanız gerçekten saçmalıyorsunuz. hee kalkıp bir kapadokyaya gidersin o ayrı. onu ailenlede yapabilirsin. diğer bekarken yapılacak saydığın şeylerin hiç birisi normal değil, doğal ve hoş değil. vakit kaybı ve erkeğin kendini kirletme dönemleri bana göre.

0|0
    0|0
    • Arkadaş yazımı tekrar oku ben bir erkeğin genel olarak yaptıklarını yazdım. Aykırı bişey yazmadım aşırı bişey yazmadım.

• Bu yüzden her bir şeyi yaşa özgürlüğünün tadına bak ama kadının gözünün açılmamış olmasını iste. İsteğe karşı saygılıyız ama bu kadının yerınde olmak istermıydın?! empatiye çağırıyorum

• empati yapıyorum zaten :) genç erkeklerin o çağda sağda solda savrulmasını yanlış buluyorum. kızlarımızda dikkat etsinler evlenecekleri erkeklere lütfen. ben hapis hayatı yapmam kimseye mesela. daha önce gitmiş gezmiş olduğum yerlere sevdiğimle gitmem anlam kazandıracaktır oralara asıl.

• Ciddi bir hata yapmışsın...Tarif ettiğin Erkek tipi , anlattığın Kadın adayına pek de sıcsk bakmaz..yani farklı dünyadanlar... Kendi adıma söyliyeyim..Benim Eş adayım o çıktığım tatilde yanımda olanlardandır, halı sahada tezahurat yapanlardandır, Flört döneminde deli gibi seviştiğimdir...

0|0
    0|0
    • Yukarıda bir erkek tipi tarifinde bulunduğumu sanmıyorum. Genel olarak örnekler bir erkeğin yapabildklerine dair örnekler verdim. Bana bu özgürlüğü tatmayan dört duvar arasında zamanınhı geçiren çoklukta erkek türleri olduğunu ileri süremezsin.

• bu tür erkekler olmadığını ilerimi süreceksın bana? ben modern diye adlandırılan kesımden bahsetmıyorum senın okuz dye tabir ttiğin kişilerin arzularından bahsedıyorum. ne diye üzerine alındın şimdi.. dediğim gibi senın v senin gibi bir kaç kişinin bu karaktere sahip olmaması bu tür erkeklerin olmadığını ileri sürmez. Yazıyı tekrar oku lütfen bu sert yorumunun gerekçesini hala anlamış değilim.

• Ne gazı ne mazotu yahu arkadaş ne saçmalamışsın sen. Been erkeklerin hepsinden bahsetmedim bu huya sahip olan bir kesiminden bahsetmedim ne diye üzerine alındın... Yazıuyı tekrar oku istersen zira ben senin ne diye bu kadar sert tepki göstermş olduğunu pek anlayamadım.ayrıca her turden erkek var ben senın gıbılerı kastetmedım.

• çok karamsar yaklaşmışsın . birine yâr olup , herşeyi o kişiyle yaşayan , hemde dolu dolu yaşayan ve hayatın tüm tatlarını sadece kız arkadaşlarında alan insanlar tanıyorum ben . kişi büyüsü çok önemli birşey , ve cesaret

0|0
    0|0
    • Yada oyle görmeyi istediğin için görmüş olabilirsin.

• amin'e karşılık olarak soylenır genelde. Herkes adına amin anlamını taşır.

• hımm cümle cemaat :D

• Aslında dışardan görüldüğü gibi değil.Erkeklerinde bir çok sorunu var ülkemizde

0|0
    0|0
    • Ellbette vardır. ama güçlü kadın diye nitelendirdiğimiz kadın topluluğu dört duvar arasından kurtulma cesaretını gösterip bu sorunla başettikten sonra erkeklerinde genel olarak sorunlarını üstlenmiş durumdadırlar zaten. Ha üzerinde artık dört duvar arasında olmadıkları için kendilerini sürekli olarak korumak ve herşeyden korkmak zorunda kalma durumlarınıda ekleyebilirsin. Geriye sadece askerlik kalıyor... yer değiştirelim çocuk doğurmak istermisin

• not: çocuk doğurmak kırk kaburga kemiğinin kırılmasına eş değer bir acıdır. Normal bir insanın dayanabildiği en fazla acı 45 Dc iken, doğum sancısının acısı 50 dc'dir.

• gerçekten bakıyorum evlenceğim kadına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yüregine saglık güzel demişsin..olmasını istedikleri kadının yerine sadece bir gün kendilerini koyu verseler.saçmaladıklarını muhakkak anlarlar:))

1|0
    0|0
  • özet geç.

0|0
    1|0
    • okumaya eriniyorsan diğer soruya geç. Bak bir genç yardım istiyor sevgilisi mesajına cevap vermemiş. Dolu dolu konular! tam sizlik.

• bende anlayamadım maksat cevap olsun ama uzak dur bence

0|0
    0|0
  • SAhip'i rahip diye okudum, uykum gelmis heralde.

1|0
    1|0
  • Bir şey anladıysam arap olayım.

0|0
    1|1
    • Erkeklerin sahip oldukları tüm özgürlüklerinden ve mutluluklarından vazgeçip, olması gerektiğini iddia ettikler rahibe terasa modundaki kadınların yerlerine geçmelerini önerdim. Geç oldu (yada erken) arap olman normal :)

• hahaha seviyorum seni :)

• Bende seni canım <3

• Yazdıklarında ikilemde kalmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...