Bu eltiler neden böyle

Ya hep merak ediyorum bu evli çiftlerin ailelerinde herkes eltisiyle sorun yaşıyor mu ? merak ediyorum bir görümcem var bir tanede eltim var görümcemi çok severim abla gibidir bana ama eltim çok fena insan içinde laf dokundurur surat asar. kaba kaba konuşur aynısını dünde yaptı. zaten bardağı taşıran son damlaydı dün bir alışveriş merkezinin indirim kataloğunda hep yılbaşı indirim süsleri vardı bende esime dedim ki yıl bası süslerini vermişler hep dedim bana eltim dedi ki dönüp lafımı keserek bize ne kutlayanlar düşünsün dedi bu nasıl bir kabalıksa bende tabi ki lafının altında kalmadım. kayın valideme annecim size bugün yalnız mı çalıştınız ben işteyken yardım eden yok muydu sizin işinizde zor siz dinlenin boş yere birileri için çalışıp durmayın dedim yüzünü astı çekti gitti bilmiyorum aslında hiç tarzım değil ama yaptım .. aslında ne güzel kardeş kardeş olsak fena mı olurdu sanki Allah bilsin diyorum.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Karisik bir durum. Yani onun öyle demesine hic gerek yok ama sende kayinvalidene bisey dicene ona tatli dile esinle sohbet ettini diye bilirdin. Ama bide söle bir durum var oglanlardan biri hep daha iyi olur ve belki o iyi olan oglan senin esin sorun o mu dur dedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınların kapistigi bir bölüm :) bazı insanlar kabadir, niyeti kötü olmasada kabadir sözleri davranışları kırar insanı. Sana art niyeti yoksa onu öyle kabul et

0|0
    0|0
  • Elti hangisiydi? :/

0|0
    0|0
  • Bundan sonra o eltiyle muhabbeti kesiyosun :P Biraz soğukluk girsin sonra devam edersin. Anlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• rekabet.. neyseki - şimdilik- eltimle böyle sorunum yok.

0|0
    0|0
  • eltim amcamın kızı olduğundan rekabet yok aramızda :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...