Kızlara soruyorum , neden tayt giyiyorsunuz ?

Bir kız hergün mü tayt giyer bea ? önceden içe giyilen bir giysiyi neden dışarı giyersiniz. tamam yakışanları varda bazılara inadına giyiyor bir sökük olsa dışarı fırlıycak. iyi durmuyor ama kızın teki abartısız hergün giyiyor , sebebini kızlara soruyorum

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• hazır modayken giyim düşüncesiyledir tayt çok rahat. yakışmayan giymesin dicemde ama onlarında canı var, kilolu ya da vücudu manken gibi değil diye herşeyden mahrum mu olsun, her gördüğüne bakmak zorunda ya da mükemmelik aramak zorundamıyız ne dersiniz

4|0
    0|0
  • kimsenin giyimine karışma hakkımız yok. Ben sevmiyorum ve bana itici geliyor. ama giyenlere de saygı duyarım kendi tercihidir

0|1
    0|0
    • bende saygı duyuyorum. ilgiyle izliyorum :)

• orası öyle doğru diyosun fakat nedenini merak ediyorum. Marlon sabah sabah güldürdün bea :D

• tayt hoş duruyor. ayrıca rahat oluyor. cok sık olmasada giyerim.

1|1
    0|0
  • Çok sık olmasa da arada giyerim değişiklik olsun diye... Herkese her giydiği yakisacak diye bir kural yok. Kendi tercihi buna birşey demeye hakkimiz yok.

0|0
    0|0
  • Dışarda giyilmesine bende karşıyım çünkü itici duruyor evin içinde ben temizlik yaparken giyiyorum :D

0|0
    0|0
  • taşıyabiliyorum ki giyiyorum kimin ne düşündüğüumrumda değil

1|0
    0|0
    • Kişinin kendine yakışanı giymesi gerekmiyor mu

• zaten insanın önce kendisinin beğenmesi gerekir. peki sen yakışmasından başka neden giyiyor olabilirsin ya da bir kız olarak bilirsin diye tahmin ediyorum, bir kız abartısız neden hergün tayt giyiyor olabilir ?

• onu bilemem yerine göre giyerim

• bnde şikayetciyim ben kız halimde bile çekici oluyorlar erkekler baksa ne olur bilemem gtleri basları çıkıyr hiç gymeselr daha iyi

0|0
    0|0
    • güzel durdukları kesinde bişey saklaak için mi göstermek için mi giyiyolar bilmiyorum

• iyiki değilsin :D

• iyikde deglm

Erkekler Ne Diyor 6

• malzeme besbelli oluyor bazısında hem önden hem arkadan. benim için sıkıntı yok isterlerse soyunsunlar utanmam.

0|1
    0|0
  • yakışıyorlar giyiyorlar

0|0
    0|0
  • yakışanda gayet ii bence bir mahsuru yok;) ne demişler önce gözü doyacak insanın :))

0|0
    0|0
    • hergün giyince insanın aklına değişk şeyler geliyr ama :D

• rahattır ondan giyiyorlardır

0|0
    0|0
  • yaşlı amacalar da içine giyiyor. sıcak tutuyor galiba? bende yakında giymeye başlarım bu gidişle .

0|0
    0|0
  • bir kıskanclık sezdim bu soruda

0|0
    0|0
Yükleniyor...