Biraz karın kasım var

arkadaşlar çok olmaması ile birlikte spordan kaynaklı biraz çıkık karın kasım var bu erkeklerde itici oluyormu ?

Güncellemeler:
moralimi bozdunuz yeter siz 2 kat merdiveni çıkamazken ben 5 katı 2 dkda çıkıyorum neden böyle bir örnek verdim bende bilmiyorum ama spor yapıyorum güçlüyüm sizde şekerparenizden kurtulmanıza bakın oh be :D

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu konuyu bir uzman olaraktan cevaplıyorum.Spora başlamadığım zamanlar banada çok itici gelirdi.Çoğu erkek itici buluyor ama profesyonel olarak spor yapan erkekler bu tarz kadınları çok seksy buluyor.2.5 senedir pro olaraktan spor yapıyorum ve eskiden bana itici gelen karşı cinste karın kası şimdi ise öyle bir bayan karşıma çıksın diye hayallerimi süslüyor :)

Fitness & Vücut Geliştirme - İnsan Sağlığı & Beslenme Uzmanı

1|0
    0|0
    • o zaman biraz daha sevinebilirim :)

• Çoğu kişiye itici gelir ama ayva göbekten çok daha iyidir. Spor yapan candır bikere :)

2|0
    0|0
  • Dövmedigin sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • kımınle bırlıkte olacagına baglı bıraz gorecelı bır kavram yanı ben spor akademısı mezunuyum atıyorum benım hosuma gıder ama karsında normal ıs adamı vardır ya da baska bırı kendı fızıkı durumuna gore belkı hafıf gobek ıster,ama ısın özü hıc bır erkek elını gobegıne atınca sıskınlık gelmedıgınde ıyy demez:))

0|0
    0|0
  • memeler falan varsa sorun değil:)

0|0
    0|0
  • azı karar çoğu zarardır

1|0
    0|0
  • ne derece olduğuna bakmam lazım.

karın bölgenin fotosunu koyarsan daha aydınlatıcı cevaplar verebiliriz.

0|0
    0|0
  • Sadece begenimi belirtmek icin soyluyorum, ukala ergenler gibi karin kasi olanla olmaz zevzekliginden degil.

Hos durmuyor, erkeksi bir seyin kadinda bulunmasi.

0|0
    0|0
    • çok patlak değil sert duruyor sadece

• Goruntude belli olmuyorsa hic sorun yok demektir. Yahu ben boyle seyler konusmam ayarimi bozma :)

• görüntede çok kas yok sert görünüyor o kadar

• dişlerim <3

0|0
    0|0
  • yağ olmasından iyidir.

0|0
    0|0
  • Hafif karın kası itici olmadığı gibi, aksine daha çekici gösterir

Bundan fazla değilse problem yok link

0|0
    0|0
  • Sportif kızlar çok hoşuma gidiyor açıkcası biraz kaslı olacak ama çok abartılmamış örnek olarak link :))

0|0
    0|0
  • neden itici olsun sonuçta spor yapıyorsun ve fit sin sanırım ?

0|0
    0|0
    • evet

• hayır yok

• :) yanlış anlama fazla spordan dolayı göğüs ve kalçalarda kaybolma olan bayanlar var o zaman itici oluyor bence, kadınsı kimlik kaybolursa kötü

• Çok abartma da hafifse problem yok :)

0|0
    0|0
  • nasıl yaptın o kası

0|0
    0|0
    • o kadar senenin verdiği deneyim

• karın kasımı çalıstın naptın kız dedıgın fit olmak için spor yapar :D

• hayır zamanla oldu özellikle çalışmadım yaklaşık 2 3 sene cardioadan sonra günde yaptıgım mekiklerden dolayı sertleşti öyle çıkık değil sadece sert karnım var

• hatun dediğin ele gelecek.

0|0
    0|0
  • hayır daha cekici olur.keşke foto atsaydın :D

0|0
    0|0
  • Yaw hep söylüyorum size bunları takmayın kafanıza. Nefes alıyorsanız olay bitmiştir :)

0|0
    0|0
  • balık etli kızları sevenler için belki sorun olabilir ama onun haricinde hiçbir sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • seksi olduğun aşikar benim için sıkıntı olmaz yanlız bnde göbek var :)

0|0
    0|0
  • Durmaz bence kadin dedigin ayva gobekli olmali :))

0|0
    0|0
  • yo aslında iyi dir hem ilerki yaşlarda problemde çekmezsin tabi aşırıya kaçmadığı sürece iyidir

0|0
    0|0
  • süper bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kas iyidir devam.

estetik görünümlü bir kaya olarak konuşuyorum

Bir kız güzelim diye 20-30 yaş arasında kendini avutmasın

spor yapmadan malesef ne göğüsler ne kalça ne baldır dik duramaz.

1|0
    0|0
  • bende çok kafaya takıyordum goguslerim kayboldu filan diye seni seven begenen olduğun gibi kabul etsin boşver takma ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler için mi demeye çalıştın erkekler de mi itici diye sordun bence karın kasının fazlası iki cinsiyette de kötü duruyor

0|0
    0|0
  • ben bir bayan olarak nasıl özendim nasıl özendim. :) erkeklerin itici bulucağını zannetmem :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim eminim sendede güzel dururdu :)

• Bize zaten nefes alsın yeter ya :D Çok kasıyo kendini :D

• Bende yapcam artık adonis falan asdfh

0|0
    0|0
Yükleniyor...