Bır erkek niye bunu yapar?

hoşlandığım bir erkek var gecenlerde dışarı çıktık ve çok eğlendik birlikte ama bu kişi ne hikmetse sonradan beni aramıyor yanı dersten derse görüşüyoruz , niye bir erkek bunu yapar ?

Güncellemeler:
tek bildiğim ozack ayında onemli bir savunması var iş yerinde .
hiç biris değil yaa , çok saçma benden sıkılamaz zaten yenı tanışıyorz bu bir ayrıca sıkılan kişi sürekli yanımda gülmez buda iki.
bu kişi karıyerıyle ilgili çok ciddi bır sürecten geçiyor tek bildiğim bu.

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• 2 seçenek var ya arkadaşların dediği gibi su an sana gerek duymuyor, ya da zoru oynayıp kıçının kaldırılmasını istiyor. Nefret ettiğim insan tipi..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Heyecanı bitmiş, sıra boşluga düşmesini beklemekte. Şu an sana ihtiyacı yok gibi bir şey ya da senden yana rahat :)

cut.

0|0
    0|0
    • yok ama bır ay içinde onemli bir sınavı var yanı iş hayatıyla ilgili ve bana işimi eve getiriyorum falan dedi çok stresli dedi .

• yüzünde tebessümü görüyorsan problem yok demektir

• aynen oyle zaten sürekli oyle özelden yazayım

• Erkek milettini anlamak zor

0|0
    0|0
  • belki sadece o an için iyi bir seçeneksindir.

0|0
    0|0
  • Senin ona bağlandığını anlamıştır, sen zaten seçimini yapmış durumdasın o da işi ne öncelik veriyor şimdilik

0|0
    0|0
    • bır ay içinde çok ciddi bir sınavı var m-kariyerıyle ilgili

• Biraz sen yaklaşmaya çalış eğer sadece işle ilgili geçici bir şeyse öğrenirsin zaten yok hayatında ya da aklında biri varsa farkedersin zaten

• Bende bunu anlamıyorum neden hersey erkekden bekleniyo. karakter yapisi utangc birisi olablir rededlmekdn korkuyor olablir hoşlaniyosan konuşmalısın.ona cesaret vericktir ve duymak istediklerni duyarsn olumlu ya da olumsuz orasni bilemem

0|0
    0|0
  • çantada keklik imajı vermişsin demekki...

0|0
    0|0
  • iyi de seni araması için özel hissetmesi lazım demek ki sen onun için özel birisi değilsin

yani arkadaşı olarak görüyor seni

0|0
    0|0
  • aynı şeyi kızlarda yapıyorr.

0|0
    0|0
  • utangaç bir adamdır belki

0|0
    0|0
  • Suan amacina ulaşmış zaten istediği ruh haline burunmussun,seni kendine bağımlı yapamaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • Her şeye ayıracak bir zamanı var ona bağlamış kendini...

0|0
    0|0
  • sen gülünce sıkılmadı mı sanıyosun ne verdin sen adama onu söyle şekerim

0|0
    0|0
    • ya o sürekli espri yapıyor , benımkilere gülüyor , bızim oyle monoton geçmıyorki zamnımız çok eğleniyorz.

• evt karıyerıyle ılgılı işi bitsin bakalım .

• hele bir bitsin bakalım olmazsa haber et

• Belkide seni normal arkadas olarak goruyo zamana birak derim

0|0
    0|0
    • tek bıldığım yakın zamanda onemli bır sunumu var

• Cok komoksin :-) sen begenmissin ya yeter sana beni begenen cok oluyo zaten bide sen gelme :-)

• burda en çok erkeklerın yazıları hoşuma gıttı bayanlar sırf gıcık etmek için yazızyorlar , yanı kıskançlık damarları yıne atıyor.

• sıkılmıştır senden heyecan yoktur

0|0
    0|0
  • seni sevmiyor bu kdar basit .

0|0
    0|0
  • ne erkekler var be...

0|0
    0|0
  • çok hesap ödediyse ikinci buluşmaya kadar sermaye biriktiriyordur...

0|0
    0|0
  • bugün aynı şekilde bir kızla çıktım telefon çaldı aşkım şurdayım yarım saate geleceğim falan filan dedi, ocağıma taş düştü, ümitlerim yerin dibine battı.. kızın sevgilisi varmış zor yoldan öğrendim, şimdi efkarlı müzik dinliyorum bir daha sittttttııııııııııın sene aramam o kızı

sana diyeceğim o ki, çocuk acaba yanlışlıkla da olsa senin sevgilin olduğunu sanmasın.. erkekler salaktır normal yüzüğü alyans sanabilir kuzeninle konuşmanı sevgilin sanabilir falan filan bir de böyle düşün

benim durumumda çok netti tabi :)

0|0
    0|0
    • ılk basta erkekelr oyle sanar çünkü kaç erkekten senın gıbı guzel kızın nasıl sevgılısı olmaz nasıl yanlız bırakmışlar dediğini duymuşumdur ama bu çocuğun başka işleri var emınım

• sen onu ara o zaman o bir adım atmış senden bir şeyler bekliyor belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gerek duymuyordur sana

0|0
    1|0
    • değilll gerek duymuyorsa nıye dışarı davet edıyor

• yoo hep boyle ki, yıne arıyor ama oyle çok değil

• hem fikrimizi soruyorsun hem tepki gösteriyorsun cevabı biliyorsan neden soruyorsun ki bize. aramayan ilgilenmeyen erkek sevmiyordur bu kadar basit. arada arıyorsa diğer günler işleri oldugu için aramıyordur

• erkek çünkü canı sıkılsın çıkıcak birini bulumasın yine arar ;))

0|0
    1|0
    • yok oyle değil .

• soruyu sormuşsun insanlar fikirlerini söylüyo madem bu kadar zorunu gidicekti niye sordun

• neyse canım burada polemik yapmayalım ,

• Başka Bi neden olamaz diye düşünüyorum isteyen, hoşlanan kişi yine arar sorar

0|0
    0|0
    • olur cinku kariyeribde ilerlemesi icin cik ciddi bir asamadan geciyor ve yakinda buyuk bir sinavi var

• Anladım sebebini biliyomussun işte sıkıntı etme o zaman

• Cani oyle istemis.

0|0
    0|0
  • o aramıyorsa sen neden aramıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...