Kitabın tamamını bitirdiniz mi ya da kaç tane kitabın sonunu bitirdiniz?

Arkadaşlar ben hayatımda hiç kitap okumam ama bir tane kitap ilgimi çekti ve her gün okudum ama onunda sonunu getiremedim peki siz kitabın sonunu getirebildiniz mi ve kaç tane kitabın sonunu getirdiniz?

Bknz. Sol Ayağım (Christy Brown) - Sonunu bitiremedim!

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Yarım bıraktıklarım da var ama çok sıkmadıysa bitiririm. Genelde de iki günden fazlaya sarkmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• Kesinlikle yarim.kitap birakmam

Birtane vardir ONEDAY adli roman agliyacaktim nerdeyse bitiremiyorum diye

Benim hayatim daha guzeldir bukadar siradan bir kitapti

0|0
    0|0
  • Hiç saymadım kendime özel kütüphanem var 200den fazla kitap var hepsini okudum yine alıyorum kitap ama artık kitaplar çok pahalandı resmen ticaret için yazıyor oldu yazarlar o yüzden maddi imkanım elvermediği için 2 ay sonra falan okuyorum yarılıyor fiyatları..

0|0
    0|0
  • elime aldığım kitabı bitirmeden bırakmam.

0|1
    0|0
  • nasıl bitirmezsin sol ayağım'ı! bitir hemen kalk bilgisyardan :D şu ana kadar sadece tutunamayanlar ve suç ve cezayı bitiremedim,gerçi 6.sınıfta suç ve ceza okursan bitiemezsin tabi :D diğerinide en kısa zamanda inşallah :))

0|1
    0|0
  • 100 küsür belki de daha cok kitap okudum birkac tanesi haric hepsini bitirdim.

0|0
    0|0
  • Sol ayağım ayşegül serisinden sonra severek okuduğum ve ilk bitirdiğim kitap birde sherlock holmes'un kitaplarının sonunu gördüm :))

0|0
    0|0
  • ben çok kitap okurum 2 ay içinde 200 den fazla okumuşumdur. kendimde kütüphanede gönüüllü çalıştığım için. benimde ilk okuduğum kitap Sol Ayağım (Christy Brown) o kitaptan sonra ben kitap okumaya başladım. sonunda ödül felan alıyor.

0|1
    0|1
  • Bir sürü kitabın sonuna geldim.Ara verdiğim kitap sayısı çok çok az.

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı sevmiyorum çünkü çoğu kitap ilgimi cekmiyor sırf kitap okucam diye saçma sapan kitaplar okuyamayız ya :) neyse o kitabı bitir o kitabı küçükken ödevimim diye okumuştum ama süperdi :)

0|0
    0|0
  • Kardeşimin hikayesi-livaneli kesinlikle oku elinden birakamicaksin heyecanla okucaksin

0|0
    0|0
  • kütüphanemde bulunan tüm kitaplarımın sonunu getirmişimdir. :)

0|0
    0|0
  • Bir cok kitabin sonunu bitirdim..kitab okumayi severim

0|0
    0|0
  • Çoğu kitap baştan sarmıyor beni bende bırakıyorm.nadirdir severek okuduğum kitap.

0|0
    0|0
  • son 1 yıldır hangi kitabı elime alsam bitiremiyorum niye böyle oluyor anlamadım :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sayısını bılmıyorum

ama ben psıkolojık olarak kıtap kotu olsa bıle sonunu getırırım.

okudugum kıtap sayısı 200+ dir.

0|0
    0|0
  • yıllar önce okumuştum onu da.aklımda iyi olarak kaldı ama hatırlamıyorum pek :/

0|0
    0|0
  • yuzuklerin efendisinin tum serisini okudum ama aklimda pek bisey kalmadi:)

0|0
    0|0
  • Bitirdim epey kitap.

0|0
    0|0
  • Genelde ben de getiremiyorum. :) ama bitirdiğim de var tek tük :) :)

0|0
    0|0
  • bir sürü bitirmişliğim var

0|0
    0|0
  • Hepsini bitirdim ...

0|0
    0|0
  • bende senin gibi okumaya karsıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...