Bir gün karşınıza biri çıksa ve....................ne yapardınız?

Birgün karşınıza biri cıksa dokunmadığınız,göz göze bakmadığınız biri ve sesinden size davranışlarından,ilgisinden onu görmeden etkilenseniz ve onunla çok olmak isteseniz(sevgili ve ileriye dönük bir ilişki) ne yaparsınız?

Heleki söz dinlemeyen,önüne gecilemeyen biri iseniz ve hayatında 3.kişi ise sözünü bir defada geciren,sizi bununla etkileyen...,2 kişinin birini kaybetmiş diğeri ise boş...

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor bir tipe benziyorum, bu durumda hayatın rastgele durumuna göre giderim.

Sana yönelir miyim, ne kadar yönelirim bilemem. Ama ikna da olabilirim.

Empati yapmak çok güç, iyi tanıyorsun, üzerine git.

cut.

0|0
    0|0
    • tanıyorm çünkü o etkilenen kişi benim kaybetmek istemiyorm ama onun beni bırakmasındanda korkuyorum..

• Bu cesaret meselesidir, tabiki kör bir cesaretliğe de cesaretlik denmez. Eğer varsa cesaretin sürdür, olacağına varır iki sonuçta da, mesele ilerisini göze almak, kendini yıpratmadan.

• haklısın..

Erkekler Ne Diyor 7

• o kişi de 1 haftadır aranmayı bekliyorsa.aşkım denmeyi istiyorsa sesini özlediyse ... dilini yerim denmesini özlediyse.ne duruyorsun o zaman ara...

0|0
    0|0
    • İyi de kontürüm yokkine :(

• ewet farklı konuşuyorum ama senin anlattığın bir aşk hikayem oldu ne yalan söyliyim unutamıyorum.

ben kolay kolay birinden vazgecemiyorum.bu aralar aşırı unutkanlık cıktı ama onun nu.unutmuyorum adını sesini bana dediklerini onu unutmuyorum inş.hastaneye giderimde tedavi olurum çünkü kendimi bile unutmak bir tarafa onu unutmak istemiyorum.

• bşy demiyorum üzldüm :( her zaman üzmeye devam edeceksin

• valla hiç belli olmaz o işler... çünkü insanın karşısına ne zaman nerde ne çıkcapı belli olmaz. hadi lan internetten mi evlencem ben dersin, aa bir bakarsın... olur olur ...

0|0
    0|0
  • offffff Allah düşürmesin bu hallere :) :/ :(

0|0
    0|0
  • Sanal ilişkiler hep böyle başlamaz mı ?

0|0
    0|0
    • böyledir ama onu yaşamak istiyosa insan?

kaybetmek istemiyo onu yaşamak istiyosa?

• Hislerin karşılıklı bir zemine oturmasını beklemek en doğrusudur diye düşünüyorum...

• Eğer başka biriyse mutsuzluğun üzerine mutluluk olmaz deyip hiç yaklaşmam fakat tek ise elimden geleni her şeyi hiçe sayıp onun için çapalarım ki zaten yıllardır öyle sevebileceğim birini arayan birisiyim

0|0
    0|0
  • bişey yapmazdım ben :)

0|0
    0|0
  • çok saçma bir soru kısa ve sade sorabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...