Vücutdaki yağ oranını nasıl azaltabilirim ?

Aslında fazla kilom filan yok 1.73 boy 65 kilo yazın 60'lara düşebiliyorum ama benim isteğim karın bölgemin zayıf olması tabi biraz çalışmaylada şekil vermek hiç çalışmadan kasları gözüken arkadaşlarım var ve bunu yağ oranına bağlıyorum peki ben karın bölgemdeki yağ oranını nasıl düşürebilirim ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• herkezin metabolizması farklı dostum. ve vucud yağ yakımında en son uğradığı yer karın kısmıdır. metabolizma hızlandırmak için önce sabah kahvaltıdan önce 1 barkda su iç, karın kaslarını çalıştıracak mekik şekilleri var onları deniyebilirsin ama en az 45 dakika spor yapman gerekiyor hı bide yağlı yemekler sesçme abur cubur alırken bile arkalarında yazan yağ protein oranı vardır onları sürekli incele karbonhidrat çok tüketme :) tavsiyedir, kendi vucud ağırlığınla çalışabilieceğin programlar mevcut internette bulabilirsin spor ya beslenme abi, ben askerde 15 kilo aldım daha yeni bitti şimdi onları vermeye başlıyorum 3 kilo verdim bile :) yağsız yemekler protein fazla olan yemekler ve az miktarda spor

0|1
    0|0
    • evde günlük kaç dakikamı vermeliyim bu işe :) ?

• tamam sağolasın teşekkür ettim şöyle söylim ben çok aktif bir insanım sabahları zaten 4 ders boş olur 2 ders eşşek gibi futbol oynarım sonra 2 saat masatenisi sonra eve gelir uyurum bir daha cıkıp 2 3 saat sokakta gezerim yani spor sıkıntım yok evde bacak açma şınav çekme mekikte var 75 e yakın şınav cekiyorum ara ara tek derdim fazla yemem var yemesem inanıyorum Arnold bilmem ne gibi karın kaslarım olcak :p

• süper ozaman :)

Kızlar Ne Diyor 2

• yemene bak canım.senin yaişında can boğazdan gelir.enerjini al yakarsın nasıl olsa.zaten zayıfsın yaaa ne kadar enerji o kadar performans.

0|0
    0|0
  • Spor salonunda diyet+cardio yaparak verebilirsin kilo vermen şart anlayacağın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• karın kası bide yağlı ve tuzlu beslenme yağ ve tuz göbek bölgesinde su tutumu yapıyor sürekli şiş bir göbek görüntüsü oluşuyor

0|1
    0|0
    • malesef fazlasıyla seviyorum ve yiyorum bunları gerçekten yemeyi kesersem ne kadar sürede belirginleşir o inme bilgin var mı?

• 1 ay içinde toparlar vücudun kendini yağlı ve tuzlu yemicen hafif karın çalışsan tamamdır

• mekik çek adamım.her gün en az 500 hedef koy.ben 1 83 boy 73 kiloyum ve bel bölgem ince ve hoş duruyor.o kasları görükenler zayıflıktan oluyor.eğer yaşın küçükse hemen fitness a başlama derim.boyun bir erkeğe göre küçük.en az 1.80 olman lazım gelişme çağındaysan ara vermelisin maykıl

0|0
    0|0
    • maykıl yaş 18 bu boy ne kadar uzar ne yapsak uzar iğnesi miğnesi yok muparayı bayarım yeterki boy olsun dediğin gibi vücut 25 dede olur 30 dada önce bir boy almam lazım

• bunlar çok basit sorular cevaplarıda çok basittir buraya sormak yerine sadece 5 dakika araştırma yapsan istediğin sonuca fazlasıyla ulaşacaksın ben yinede cevabını vereyim

haftada 3 4 gün karın egzersizleri ve haftanın en az 1 günü kardio yaparak

0|0
    0|0
    • detaylı anlamak istediğim için yapan arkadaşlara burada sordum boyumu kilomu yazarak internette bulamam varsa bildiğin bir site derdimi yazayım söylesinler benim yok buraya yazıyorum ve verdiğin cevapta hiç detay yok bunu 12 yaşındaki çocukta söyleyebilir başlangıçta ne kadar çalışma nasıl yiyecek bunları detaylı bir biçimde öğrenmem gerekli

• spor salonuna gidiyorsan, sürekli karın çalışman gerekir ...

0|0
    0|0
    • çok zaman kaybı 2 ay gittim 2 saatimi verdim ve çok da iyi iş olmadı elbet gelişme gösterdim ama günlük 2 saate yetmez ilerde daha temiz bir çalışma yapmayı planlıyorum şimdilik evde ne kadar olursa...

Yükleniyor...