Sevdiğiniz kişi arkadaş kalmak isteseydi ne yapardınız?

2 hafta önce birisiyle karşılaştım ve ilk defa birisiyle tanışmadan, hoşlandığımı hissettim. Yanına gidip; kendisinden hoşlandığımı, eğer kendiside isterse hafta sonu bir şeyler yiyip/içip tanışmak istediğimi söyledim. Önce bilemem falan yaptı, naz yaptığını düşündüm ama hemen akabinde arkadaş olmak istedi.

Siz olsaydınız bu durumda arkadaş olmak için ne yapardınız? Hiç bir şekilde tanışmadınız, biribirinizin adlarını biliyorsunuz ve tek ortak notanız AC/DC

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• ben tanımadgım kalbini bilmedgim birine ne hoşlanır ne asık olurum dünyaya bir kez gelıyom işimi şansa bırakmam

0|0
    0|1
  • arkadaş ol yani şimdilik bu kadar sorgulamaya gerek yok sonrasını sonra düşünürsün sonuçta hoşlandm demişsin oda sadce arkadaş olmak istemiyo belliki ama çok isteklide görünmek istememiş

0|0
    0|0
    • Peki böyle bir konuşma yaptıktan sonra karşı taraf sana nasıl yaklaşmasını isterdin? Veya bir şey önerir misin?

• konuş takıl çok üstüne gidip ilgi gösterme biz kızlr iyilikten anlamıyoruz başlarda sen ara sor falan sonra bırak o çabalasın biraz zaten anlarsın ne istiyo tavırlarından ;)

• Anlıyorum ama konuş, takıl kısmı beni zorluyor işte. Hiç bir muhabbetinin olmadığı birisinle ne hakkında konuşacaksın ki? Facebook kullandığını öğrendim bir arkadaşım aracılığı ile artık oradan samimi davranmaya çalışacam, aklıma başka bir şey gelmiyor

• arkadaş bile kalmazdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kalmam,kalamıyorum

0|0
    0|0
    • İşte sıkıntı orada kalamıyorsun ama seviyorsun ; kalmak istiyorsun.

• senin mevzu farklıymış:) ben sevgilin sandım.ilk başta arkadaş kalalım der tabi kendini ağırdan satacak,seni tanıyacak falan

• Olabilri insanlık hali saol genede :)

• belki o da tanışmak için öncelikle arkadaş olmak istiyodur. hemen kabul etmek istemiyodur. böyle düşün... arkadaş kalmak demeyelim de , şimdilik arkadaş olmak. ayık ol :) kızlar böyle, yavaş yavaş başlarlar, sonra çok hızlanırlar

0|0
    0|0
    • adam haklı

• çabaladığını görsün zaten. kendisi için çabalaman hoşuna gitmez mi. sen beyfendi ol, dürüst ol. karakterli ol... kısacası bu arkadaşlık süresinde o seni tartacak. gözü dışarda mı değil mi. oturması kalkması nasıl. dünya görüşü nedir.. bu tanıma sürecini sevgili olarak geçirip işini riske atmak istemiyo. garantici biraz yengemiz... haklı aslında biraz. mantıklı hareket etmiş ama sen de mantıklı hareket et. duygusala bağlama, seninle arkadaş olamam ayakları yapma sakın

• senden hoşlanmasını sağla bu süreçte :)

Yükleniyor...