Yeni ayrıldığınız sevgilinizi unutmak için neler yaparsınız?

Çok sevdiğiniz sevgilinizden herhangi bir sebepten dolayı ayrıldınız ve aklınızdan çıkmıyor. Halen onsuz yapamayacağınıza inanıyorsunuz ama onun umrunda değil o çoktannn gitti. Sizinde onu çabucak unutmanız gereklidir. Bu durumda eski sevgilinizi unutmak için neler yaparsınız?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• onun umrunda olmadığı için bende takmam yenisine sağlık derim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• başkalarıyla unutmaya çalışma bol bol kitap oku aktivteler bul kendine içine kapanma erken uyu geceleri daha çok aklına takılır bu durum

0|0
    0|0
    • SÜPER... KATILIYORUM..!

• ben de aynı durumdayım, kitap okumaya çalışıyorum ama hiçbirşeye odaklanamıyorum, içime kapandım iyice , erken de uyuyamıyorum ,acıyı çeke çeke bitecek galiba bu durum ben bitmeden olursa ne ala...

• ne yaparsan yap bir süre acı çekecksin ama sonra bir bakmışsın aklına bile gelmiyo.. o senden ayrıldığı için böyle kötüsün gerçek sevgiler yok artık alışkıanlık sendeki zmanla geçecek inş

0|0
    0|0
  • unutmak için çok uğraşırım

0|0
    0|0
    • Mesala neler yaparsınız :)

• ilk kuaföre giderim dışarı çıkarım sürekli öyle yani unutmamda zaman alır öyle kolay unutamıyorum

• çaba göstermem unutmam yaşarım ayrılığımın acısını

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zamanla alisirim ama ilk gunler arabaya atlar çikolata yerken kilometrelerce surerim:)

0|0
    0|0
  • ona dönme veya barısma ümidim yoksa yeni bir sevgili bulurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...