Sevgilim benimleyken eski sevgilisiyle öpüşmüş

Arkadaşlar kız arkadaşımla biribirimizi deli gibi seviyoruz 10 gün önce geçinemedik ayrıldık hatta ayrılırken bana kimse senin gibi bana dokunamaz öpemez merak etme anılarımızı kirletmem dedi bugun barıştık herşey mükemmeldi ve sonra biden bana bu 10 gün içinde bensizliğe dayanamadığını boşluğa düştüğünü be eski sevgilisiyle tekrardan çıktığını ve 1 gün çıktığını söyledi..Ve çocuk beni öptü ama ben kendimi geri çektim dedi ben çocuğu aradım çocuk başta söylemedi o nediyosa ona inan dedi ama ısrar edince onunda kendini çekmediğini ve öpüştüklerini söyledi...Şimdi söylermisiniz ben bunu nasık kabullenebilirim çok seviyorum bir yarım Şu an asla onun yanında durmam diyor bir yanımda onsuz yapamazsın diyor çıkmazdayım arkadaşlar bunu nasıl :(

Güncellemeler:
Edit:Ayrılık zamanlarında tam barışma eşiğindeyken (biz whatsapp kullanmıyorduk) ben whatsap yukledim diye benden vazgecmisti kendisi bunu kabul etmedi simdi benden bu yaptigini kabul etmem icin yalvariyor.ikimizde ayriyken yaptik benimki kabul edilmedi onunki kabul edilsin istiyor ustelik onun yaptigina bakin benim yaptigima vakin ve ben erkegi o kiz...

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• 1. cevap: sen neden onun eski sevgilisinin ne dediğine inanıyorsunda kızın ne dediğine inanmıyorsun.

2. cevap: boşluğa düştüğünde eskiye giden birinden hayır gelmez o kız ilerde yine aynı şeyi yapar

0|1
    0|0
    • Boşluktaydım seni unutmak için yaptım gelmesen daha kötüsünü yapardım senin kadar güçlü değilim yine bırakırsan yine kaybederim kendini vsvs konuşuyor seviyorum ama kabulde edemiyorum

• masum ayaklarına yatıyor yaaa . kaybederse kaybetsın çokta dert öpüşmeden önce düşünecekti bunları

Kızlar Ne Diyor 10

• kardeşim sana uyarı bu kızdan hayır gelmez sen yokken neden bir başkasıyla çıkmış ?ikincisi bu ayrılıgın bir yas süresi vardır bence bunu düşün

0|0
    0|0
    • Boşlukta olduğunu söylüyor beni sahipsiz bırakmasaydın falan diyor halbu ki defalarca arayıp mesaj attım beni geri çevirdi ki o sırda onunlaydı büyük ihtimal şimdi affedilmeyi bekliyor.

• Valla,ben diğer çocuğa kızamadım...Açık yemeğe sinek konar kardeşim,bu bu kadardır...Zaafı erkek olan bir kız bulmuşsun,üstelik eski sevgilisini nereden tanıyorsun?

0|0
    0|0
    • Kendisi itiraf etti numarasını kızdan aldım hattınıda kırdım.

• 10 gün ne demek ya? Ben onsuz 1 senedir duruyorum ve hala umutluyum dönecek diye. Elime başkasının eli bile değmedi.. Çok üzgünüm kardeşim ama bu yapması çok yanlış. 10 gün senin yokluğuna dayanamayıp boşluğa düşüyorsa izin ver o boşluktan çıkamasın.

0|0
    0|0
  • O nasıl kız be 10 gün dayanamamış da bilmemne bahaneye bak yol ver gitsin kardeşim bir on gün daha barışmasaydın nolacaktı kim bilir

0|0
    0|0
    • Bahanesi hazır boşluktaymış onu sahipsiz bırakmışım bırakmasaydın gitmeseydin tutsaydın kolumdan diyor

• öyle bahane mi olur ya saçmalama özür diliceği yerde bir de sana mı suç buluyo. hani çok pişmanım falan dese bir ağlayıp zırlasa neyse dicem de bildiğin topu sana atmış bence affetme

• Kızı yalnız bırakmasaydın .. Herkesin duygusal çıkmazları olabilir.. Ve sana bunu itiraf etmiş.. Senden saklayadabilirdi..

0|0
    0|0
    • Öyle ama hala bana eski sevgilisini neden aradim diye çemkiriyor ve bu ayrilik zamanlarinda tam barisma zamanind kendi dedigi gibi ayriyken ben whatsapp yukledim diye benden vszgecmisti simdi gelmis ayriyken yaptim diyo o whatsappi kabul etmemisken ben bunu nazil kabul edim ?

• Çok saçma konudan ayrılmış.. Önüne bakmalısın bırak onu dengesiz birine benziyor

• yine ayrılırsınız..sevgiyle ilgili değil bu, bazı insanlar dürtülerini kontrol edemiyor..sevseydi buluşurdu buluşmazdı ucu açık tanımıyoruz, kişilik olarak yeteri kadar olgunlaşmamış kız

0|0
    0|0
    • bir şans daha vermek istiyorum ama güvenemiyorum ona arkamı dönmeye bile korkarım artık ne yapıcam bilmiyorum

• panpa kusura bakma ama sensizliğe on gün dayanamayan kızdan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • böyle kızlardan midem bulanıyo

0|0
    0|0
  • Bu surecte karakterini ogrenmis oldun.seni cok sevse bunu yapmazdi emin ol..

0|0
    0|0
    • Bunu yapmış olması sevmediği anlamınamı geliyor yoksa gerçekten zayıf karakteri yüzüdnen yapmış olabilirmi sahiplenme beklediği için

• üzüldüm senin adına barda ayrıl ya da ayrılma diye yorumlara kulak asma bence hatta böyle soruları buradan sormada zaten bence sen sadece bu ilişkiye devam edersem beni ne kadar yaralar artık güvenebilirmiyim ona diye düşün ona göre karar ver ayrıca söylemeyebilirdi de söylemeseydi duyma gibi bir ihtimalin varmıydı ?

0|0
    0|0
    • Yoktu ama söylemiş olması yaptığının suç olmadığını gösterirmi

Erkekler Ne Diyor 7

• Farzet ki alıp evine karın diye koydun,sonra uzak biyere gittin 1 ay 2 ay çalışmaya.

Bundan yola çıkarak hikayeyi kurgula bakalım

2|0
    0|0
  • Bak öyle kızdan sana hayır gelmez. Postala gitsin. Az şerefi olsa senden başkasıyla değil çıkmayı böyle bir şeyi düşünmez bile.

Okudukça ben sinirleniyorum. Arkadaşım postala gitsin. Hiç uğraşma. İstersen en ağır hakaretleri et sonra postala. Bu şekilde aşkı bitirirler sonra aşk ne oldu derler.

Biraz olsun onuruyla yaşamasını öğrensinler.

Boşver sana kız mı yok? Postala gitsin beş paralık şerefi olmayan o kızı.

0|0
    0|0
    • Çok seviyorum çok o da seviyor biliyorum ama bunu nasıl yaptı anlam veremiyorum ve kabullenemiyorumda ama dediğim gibi bırakamıyorumda :(

• O zaman sana şöyle diyim. O kızla ilerde evlendin diyelim. Senin olmadığın bir gün gider sokaktan geçen bir erkeği yatağına alıp sana atacağı en büyük kazığı attığı zaman ona bunları aynı şekilde söylersin. Onda gurur yoksa sende olsun.

• Gidicen ilk önce 1 günlüğe çıktığı çocuğu öldüresiye dövücen. kızdan ayrılıcan. Ağır laf söylicen... Karaktersizliğin bu kadarıı da ayıpppp

0|0
    0|0
  • hoohh :D fena boynuzlamiş ama olsun o zaman ayrıymışsınız :D

0|0
    0|0
  • bu biraz genişlikle alakalı netice de o 10 günlük arada sen yoktun ve bu kızın seni tanımadan önceleride belki ilişkisi vardı ve onlarıda öptü bunun garantisini ancak kız kendi verebilir ama şunu açık ve net söyleyebilirim ki kız seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • Böyle kızlarla neden çıkıyorsun?Hiç hiç dürüst değil.Bırakta insanca bir kızla çık..

0|0
    0|0
  • Diger yarına kulak ver yoksa yılbası geyigi gibi gezersin kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...