20bin lira dolandırılsanız ne yaparsınız?

20bin lira dolandırılsanız ne yaparsınız? 1 yıldır dostunuz sandığınız biri tarafından bir nevi dolandırıldınız, yani şöyle ki çok güvendiniz parça parça borç verdiniz ya da size bir iş yapacaz dedi size çok para vaat etti sermaye diye kopardı paraları sizden ama bütün paraları bir şekilde tüketti sağda solda, b*kyoluna harcadı bütün paralar boşa gitti. İşte nasıl olduğu önemli değil bir şekilde bir nevi 20bin tl dolandırıldınız arkadaşınız tarafından, bu hataya bir kere olsun düştünüz. Ama bunu polise kanıtlayamazsınız senet bile imzalatmadınız ona para verirken, o kadar güvendiniz ki... Ama hayatınızın en büyük kazığını yediniz.

Bu durumda ciddi ciddi ne yaparsınız? Size ödeyeceğim dedi paranızı ama verdiği vakit içinde sadece sizi oyaladı ve oyalamaya devam etti para mara vermedi.

Öldürsen öldürülmez tehdit etsen boş yere suçlu durumuna düşersin mahkemeyle uğraşsan bir o kadar masraf ve doğru düzgün kanıt yok elde... Ne yapmak lazım ciddi ciddi bu durumda.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacağın hiçbirşey yok,tehdit falan alırsın da onu da kim yapacak beklemek kalıyor geriye belki parası yoktur.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Cek mafyasina konuyu iletirim Onlar gerekeni yapiyorlarmis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mahkemelik bir durum yok bu 1

2. de ticaret risktir kaybetmekte var kazanmakta

3.o satten sonra yapcak bişey yok oturucan gö*ünün üstüne bir dahada herkese para vermicen .

0|0
    0|1
    • başına gelse g*tünün üstüne oturup sadece mal gibi bekliceksin yani dolandırıldığında? sadece bu bana ders oldu demekle yetineceksin yani?

• nabıcaksın mafyacılık mı oynıcan

• bana dokunmaz ihtiyaci varsa calsin cani sagolsun. Ben basimizdaki büyük hirsizlardan korkuyorum..

0|0
    0|1
Yükleniyor...