Internet üzerinden anket doldurup para kazanan var mı

evet arkadaşlar internetten anket doldurarak ya da makale yazarak ek geliri olanlar var mı aranızda internetten ek gelir işi arıyorum tecrübe edip para kazananlar varsa cevap verebilir mi teşekkürler

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• onu bilmem de internet üzerinden anket doldurup token kazanabiliyorsun.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hangi konu üzerine makale yazabilirsin ?

0|0
    1|0
    • hemen her konuda yazabilirim futbol spor hariç :) sinema edebiyat kitap moda yemek seyehat ...

• sadece cevap yazmak için yazmış kendi kendinize muhalefet oluyosunuz zaten bu konuda bir bilginiz olsa hangi konu üzerine yazabilirsiniz diye genel bir soru yerine ... konusu üzerine yazabilir misiniz derdiniz. ama bende hata kale aldım sizi

• İyi bilgi birikimi olmadan makale yazamazsın.

• internet üzerinden para kazanmak ... :/ hiç inandırıcı değil ..

1|0
    0|0
  • yalan ya onlar

1|1
    0|0
    • kazananlar varmış ben bir siteye üye oldum bir anket doldurdum 1.1 euro kazandım ama 5 euro olmadan hesaba yatmazmış o kafama takıldı gerçek değil mi diye

• öyle bir şey olsa sence millet durur mu boş

• Ek gelir istiyorsan yardimci olabilirim

1|0
    0|0
    • nasıl bakın hiç sohbet siteleri filan demiyin düzgün evden internetten olabilecek varsa... çok sevinirim doğrusu öğrenciyim

• Canim okulu bırak Sekreterlik yapacaksın yanimda hesabimi tut yeter

• Ulas bana Paranın babasını kazandırayım sana netten.

0|0
    0|0
  • Aslında var diyorlar ama yok galiba ama bulursan Bana arkadaslık mesajı at Ortak olalim Ne dersin

0|0
    0|0
  • Goomasi dene satis ortakligi network market

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu tip işler aldatmacadan ibaret..Hiç bulaşma derim..

Misal, 100 anket üzerinde pazarlık yapılır ama her nedense 95'den sonra bir şekilde anlaşma sekteye uğrar..Elinde sözleşme falan da olmadığı için paran bekle ki gelsin..

1|0
    0|0
Yükleniyor...