Quaresma mı Ernst mi? Hangisi daha faydalı?

quaresma mı ernst mi? .. hangisi daha faydalı? çarşı ne diyor?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben fanatik bir çarşı olarak...her ikisininde beşiktaşta misyonunu tamamladıgını söylemek isterim...aslında pek görünmeyebilir ama beşiktaşta en parlak oyuncu hilbert..disiplin..heryerde yani sag bek sag açık oynayıp yerini yadırgamayan bir adam hucumda etkili..o gidince takım çok zarar gördü..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• Ernst'i Schalke 04'de oynadığı zamandan beri takip ediyorum.Çok kaliteli bir ön libero defansif anlamda iyi ofansif anlamda da Fernandes kadar iyi olmasa da topu oyuna iyi sokan bi ön libero en azından Maldonado gibi sağdan aldım sola verdim soldan aldım sağa verdim değil :) Quaresma'yı dün gördük takım resmen 10 kişi oynadı onun yüzünden hatta 10 kişi oynadı demek de yanlış olur 10 kişi oynasa daha iyiydi en azından ona göre bi sistem uygularlardı.Carvalhal'de ancak 45 dakika kadar tahammül edebildi yok yetenekliymiş de bilmem neymiş.sorumluluk almaktan kaçan adamın yeteneği beni ilgilendirmiyor çok fazla öyle kanattan yalandan bir iki çalım atıp yok trivela yok tırı vırı ondan bişey kazandıramazsın takımına alex'de yetenekli quaresma'da bi istatistiklere bakın alex neler kazandırmış takımına kaç gol atmış kaç asist yapmış bir de Q7 efendiye bakın zaten hiçbir büyük kulüpte forma şansı bulamadı.chelsea,barcelona ve inter.Inter'deyken Mourinho kadroya bile almıyordu onu bırakın oynatmayı adamın bi bildiği vardı herhalde portekiz milli takımında da yedek hatta quaresma geldiğinde hani yer gök inlemişti ya türkiye'de ne hikmetse o zaman portekiz milli takımı avrupa şampiyonasında mücadele ediyordu ve kendisi milli takıma çağrılmaya bile layık görülmemişti.kimse q7 çok büyük futbolcu diye kendini kandırmasın.el cevap ernst

0|1
    0|0
    • valla en iyi cevap seçtim artık başka sorulara kusura bakma

• Tamam sözümü aldım :) yok şaka yapıyorum önemli değil en iyi cevap dolu olduğum bi konuydu sorun sayesinde düşüncelerimi açıklama fırsatı buldum o yüzden 5* soruna ;)

• ıkısıde farklı alanların oyuncusu bır takım ıcın ıkısınınde olması sart ama quaresma bıraz daha takıma destek verse mukemmel olur kı o zaman zaten bjk da oynamaz

0|0
    0|0
  • derin futbol bilgisine sahip olamayabilirim lakin haftada hiç yoksa fener dahil 4-5 maç izlerim.sahada mücadele etmeyen oyuncu kaldı mı? beşiktaşa 2 gol atan kanat adamı defansa yardım ediyor.quaresma atmış kendini çizgiye ne hücumda var ne geri dönüyor.yüz kez sorulsa tamamında ernst derim.

0|0
    0|0
  • bu iki ismi karşılaştırmak yalnış bence.çnkü mevki olarak aynı oyuncular değil.ernst defansif bir oyuncu libero diye tabir edilen mevkinin oyuncusu,quaresma ise tamamen ofans yapıda bir oyuncu.kimse quaresmadan defans yapmasını beklemesin o daha çok topun kendisinde olmasını seven kendine has oyun tarzını sahaya yansıtan bir futbolcu.erns basit oynamayı seven bir oyuncu ikisi arasında kıyaslama yapmak için ortak noktaları olması gerekli

0|0
    0|0
  • ikisi de 5 para etmez

0|0
    0|0
  • Q7 çok bencil pek faydası yok

0|0
    0|0
  • ernst iyidir

0|0
    0|0
  • hiç biri abim

0|0
    0|0
  • Veli Atletico Madrid'e baya faydalı oldu. Veli diyorum...

0|0
    0|0
  • hiç birini beğenmiyorum alayının ...

0|0
    0|0
  • ernst gitsin diyorum ben tabiki Q7

0|0
    0|0
Yükleniyor...